Kodėl MFA Žalgiris?

Kvalifikuoti
treneriai

Draugiška
bendruomenė

Šiuolaikiška
metodika

Galimybė kilti
karjeros laiptais

Patogi
infrastruktūra

Galimybė siekti
aukštojo išsilavinimo

Kvalifikuoti
treneriai

Draugiška
bendruomenė

Šiuolaikiška
metodika

Galimybė kilti
karjeros laiptais

Patogi
infrastruktūra

Galimybė siekti
aukštojo išsilavinimo

Misija

Ruošti aukšto meistriškumo sportininkes, rengiant ir vykdant futbolo treniruotes mergaitėms Vilniuje pagal įvairių sričių trenerių sukurtas programas ir taip siekti aukščiausio įvertinimo Lietuvos ir užsienio klubuose bei akademijose.

Vizija

Lietuvoje patraukliausia ir ambicingiausia bei tarptautinėje erdvėje atpažįstama akademija, sėkmingai rungtyniaujanti šalies čempionatuose, o jos auklėtinės vertinamos nacionalinėse rinktinėse ir užsienio klubuose ar akademijose.

Planai tikslams įgyvendinti

Atlikti žaidėjos profiliavimą, kuriuo remiantis paskirti ją į atitinkamą meistriškumo grupę. Sistemingai planuoti ir vykdyti treniruočių procesą.
Skatinti žaidėjas palaikyti komandiškumo ir bendruomeniškumo ryšį, užsiimant grupine veikla. Skatinti žaidėjas laisvalaikį leisti aktyviai, siekiant pažinti judėjimo naudą ir jo teikiamą džiaugsmą, organizuojant grupinius ir individualius pokalbius.
Dalyvauti visų amžiaus grupių rengiamuose Lietuvos čempionatuose ir turnyruose. Garbingai reprezentuoti klubą Lietuvoje ir užsienyje.
Vykdyti akademijos plėtrą, rengiant ir dalyvaujant įvairiuose renginiuose. Užtikrinti naujų akademijos auklėtinių pilnavertį įsitraukimą į akademijos bendruomenę, suteikti sąlygas sportuoti, gyventi, mokytis.
Užtikrinti akademijos auklėtinių tolimesnių ateities tikslų įgyvendinimą, jas įtraukiant į Mykolo Romerio universiteto studijų programą. Sudaryti sąlygas naujiems ir esamiems futbolo treneriams įgyti tam tikrų kompetencijų įvairių seminarų, renginių ir kursų metu.
Skatinti akademijos auklėtines įtraukti į akademijos kasdienybę ir šeimos narius bei draugus, taip siekiant kurti ir plėsti palaikančiąją moterų futbolo bendruomenę. Sudaryti sąlygas akademijos auklėtinėms ir jų artimiesiems nemokamai dalyvauti įvairiuose sporto renginiuose visoje šalyje.
Plėsti moterų futbolo judėjimo idėją socialinėje medijoje ir įvairių renginių metu. Ugdyti ne tik sportininkes, bet ir asmenybes, kurios būtų atkaklios, drąsios, pasitikinčios ir pasiruošusios savarankiško gyvenimo iššūkiams.
Atlikti žaidėjos profiliavimą, kuriuo remiantis paskirti ją į atitinkamą meistriškumo grupę.
Sistemingai planuoti ir vykdyti treniruočių procesą.
Skatinti žaidėjas palaikyti komandiškumo ir bendruomeniškumo ryšį, užsiimant grupine veikla.
Skatinti žaidėjas laisvalaikį leisti aktyviai, siekiant pažinti judėjimo naudą ir jo teikiamą džiaugsmą, organizuojant grupinius ir individualius pokalbius.
Dalyvauti visų amžiaus grupių rengiamuose Lietuvos čempionatuose ir turnyruose.
Garbingai reprezentuoti klubą Lietuvoje ir užsienyje.
Vykdyti akademijos plėtrą, rengiant ir dalyvaujant įvairiuose renginiuose.
Užtikrinti naujų akademijos auklėtinių pilnavertį įsitraukimą į akademijos bendruomenę, suteikti sąlygas sportuoti, gyventi, mokytis.
Užtikrinti akademijos auklėtinių tolimesnių ateities tikslų įgyvendinimą, jas įtraukiant į Mykolo Romerio universiteto studijų programą.
Sudaryti sąlygas naujiems ir esamiems futbolo treneriams įgyti tam tikrų kompetencijų įvairių seminarų, renginių ir kursų metu.
Skatinti akademijos auklėtines įtraukti į akademijos kasdienybę ir šeimos narius bei draugus, taip siekiant kurti ir plėsti palaikančiąją moterų futbolo bendruomenę.
Sudaryti sąlygas akademijos auklėtinėms ir jų artimiesiems nemokamai dalyvauti įvairiuose sporto renginiuose visoje šalyje.
Plėsti moterų futbolo judėjimo idėją socialinėje medijoje ir įvairių renginių metu.
Ugdyti ne tik sportininkes, bet ir asmenybes, kurios būtų atkaklios, drąsios, pasitikinčios ir pasiruošusios savarankiško gyvenimo iššūkiams.

Struktūra

MFA prezidentas
Administratorė MFA direktorius Buhalterė
Savanoriai Treneriai Kineziterapeutė
MFA Žalgiris - MRU
MFA Žalgiris B - MRU
Merginų elitinė komanda
Talentės
Pažengusios
Pradedančios