Moterų futbolo akademija “Žalgiris” vykdo individualias ir grupines treniruotes būtent vartininko poziciją užimančioms žaidėjoms. Sportines pratybas vykdo įvairių Lietuvos ir tarptautinių kursų dalyvė, Lietuvos jaunimo merginų rinktinių vartininkų trenerė ir buvusi nacionalinės rinktinės žaidėja Aistė Griciūtė.

Vartininkių ruošimosi programa paremta „Žalgirio“ vartininkų akademijos principu, kuri per penkerius metus buvo plėtota ir tobulinama, stebint šiuolaikinio futbolo tendencijas bei vartininkų pasiekimus sezono metu. Ir dabar ši vartų sargų programa nuolat tobulinama, siekiant užtikrinti maksimaliai efektyvią naudą akademijos auklėtinių rengimo etape.

Būsimoms profesionalėms suteikiama visa reikalinga techninė, taktinė, fizinė ir psichologinė bazė. Treniruočių skaičius priklauso nuo akademijos auklėtinių amžiaus ir meistriškumo. Neatmetama galimybė treniruotis ir individualiai, norint pasivyti grupės lygį. Dažnai taikomas mišrus pratybų vykdymo metodas, kurio metu treniruojamasi tiek individualiai, tiek vėliau prisijungiant ir prie komandos. Taip siekiama ruošti auklėtinius ir juos priartinti kuo arčiau profesionalaus vartininkų rengimo proceso.

Įgytos žinios ir gebėjimai, treniruojantis būtent vartininkų akademijoje, suteiks galimybę ne tik būti įvertintai, bet ir pamažu atvers vis daugiau durų į Lietuvos nacionalinę ir tarptautinę erdves.

Kviečiame prisijungti prie futbolo treniruočių mergaitėms!

Registracija vyksta: