Why MFA Žalgiris?

Qualified
coaches

Supportive
community

Modern
methodics

Carrer
opportunities

Comfortable
infrastructure

Higher education
opportunities

Qualified
coaches

Supportive
community

Modern
methodics

Carrer
opportunities

Comfortable
infrastructure

Higher education
opportunities

Mission

To develop the top level players by providing appropriate trainings and competitions for the specific age groups and to seek the highest rating both in Lithuania and internationally.

Vision

The most attractive, ambitious and internationally known academy that is succesfully playing in the local championships. The academy players represent the Lithuanian national teams and play in the international clubs and academies.

Goals

Atlikti žaidėjos profiliavimą, kuriuo remiantis paskirti ją į atitinkamą meistriškumo grupę. Sistemingai planuoti ir vykdyti treniruočių procesą.
Skatinti žaidėjas palaikyti komandiškumo ir bendruomeniškumo ryšį, užsiimant grupine veikla. Skatinti žaidėjas laisvalaikį leisti aktyviai, siekiant pažinti judėjimo naudą ir jo teikiamą džiaugsmą, organizuojant grupinius ir individualius pokalbius.
Dalyvauti visų amžiaus grupių rengiamuose Lietuvos čempionatuose ir turnyruose. Garbingai reprezentuoti klubą Lietuvoje ir užsienyje.
Vykdyti akademijos plėtrą, rengiant ir dalyvaujant įvairiuose renginiuose. Užtikrinti naujų akademijos auklėtinių pilnavertį įsitraukimą į akademijos bendruomenę, suteikti sąlygas sportuoti, gyventi, mokytis.
Užtikrinti akademijos auklėtinių tolimesnių ateities tikslų įgyvendinimą, jas įtraukiant į Mykolo Romerio universiteto studijų programą. Sudaryti sąlygas naujiems ir esamiems futbolo treneriams įgyti tam tikrų kompetencijų įvairių seminarų, renginių ir kursų metu.
Skatinti akademijos auklėtines įtraukti į akademijos kasdienybę ir šeimos narius bei draugus, taip siekiant kurti ir plėsti palaikančiąją moterų futbolo bendruomenę. Sudaryti sąlygas akademijos auklėtinėms ir jų artimiesiems nemokamai dalyvauti įvairiuose sporto renginiuose visoje šalyje.
Plėsti moterų futbolo judėjimo idėją socialinėje medijoje ir įvairių renginių metu. Ugdyti ne tik sportininkes, bet ir asmenybes, kurios būtų atkaklios, drąsios, pasitikinčios ir pasiruošusios savarankiško gyvenimo iššūkiams.
Atlikti žaidėjos profiliavimą, kuriuo remiantis paskirti ją į atitinkamą meistriškumo grupę.
Sistemingai planuoti ir vykdyti treniruočių procesą.
Skatinti žaidėjas palaikyti komandiškumo ir bendruomeniškumo ryšį, užsiimant grupine veikla.
Skatinti žaidėjas laisvalaikį leisti aktyviai, siekiant pažinti judėjimo naudą ir jo teikiamą džiaugsmą, organizuojant grupinius ir individualius pokalbius.
Dalyvauti visų amžiaus grupių rengiamuose Lietuvos čempionatuose ir turnyruose.
Garbingai reprezentuoti klubą Lietuvoje ir užsienyje.
Vykdyti akademijos plėtrą, rengiant ir dalyvaujant įvairiuose renginiuose.
Užtikrinti naujų akademijos auklėtinių pilnavertį įsitraukimą į akademijos bendruomenę, suteikti sąlygas sportuoti, gyventi, mokytis.
Užtikrinti akademijos auklėtinių tolimesnių ateities tikslų įgyvendinimą, jas įtraukiant į Mykolo Romerio universiteto studijų programą.
Sudaryti sąlygas naujiems ir esamiems futbolo treneriams įgyti tam tikrų kompetencijų įvairių seminarų, renginių ir kursų metu.
Skatinti akademijos auklėtines įtraukti į akademijos kasdienybę ir šeimos narius bei draugus, taip siekiant kurti ir plėsti palaikančiąją moterų futbolo bendruomenę.
Sudaryti sąlygas akademijos auklėtinėms ir jų artimiesiems nemokamai dalyvauti įvairiuose sporto renginiuose visoje šalyje.
Plėsti moterų futbolo judėjimo idėją socialinėje medijoje ir įvairių renginių metu.
Ugdyti ne tik sportininkes, bet ir asmenybes, kurios būtų atkaklios, drąsios, pasitikinčios ir pasiruošusios savarankiško gyvenimo iššūkiams.

Structure

MFA president
Administrator MFA director Accountant
Volunteers Coaches Physiotherapist
MFA Žalgiris - MRU
MFA Žalgiris B - MRU
Girls elite team
Talents
Advanced
Beginners