Ketvirtą „SPARK ENERGY“ Lietuvos moterų futbolo A lygos ratą MFA „Žalgiris“-MRU pradės išvyka į Pakruojį. Ten 15 turo rungtynėse sekmadienį žalgirietės susitiks su Joniškio „Saned“ futbolininkėmis.

Šiais metais žalgirietės su būsimomis varžovėmis A lygoje matėsi jau tris kartus. Gegužės 22 d. pirmoji komandų akistata A lygoje baigėsi lygiosiomis 2:2. Pakruojyje žaidusios „Saned“ futbolininkės du kartus pirmavo po Meidos Proscevičiūtės ir Simonos Veličkaitės-Petravičienės įvarčių, bet Erika Šupelytė ir Polina Yanchuk rezultatą išlygino.

Birželio 15 d. MFA „Žalgiris“-MRU ir „Saned“ susitiko Vilniuje. Tąsyk LEU stadione pergalę 2:0 iškovojo žalgirietės, o abu įvarčius nugalėtojoms pelnė Insa Fischer.

Rugpjūčio 14 d. MFA „Žalgiris“-MRU komanda savo aikštėje dar kartą įveikė „Saned“ ekipą, tik šį sykį rezultatu 4:1. Tose rungtynėse nugalėtojoms įvarčius pelnė Ugnė Lazdauskaitė, Gifty Assifuah, Anastasija Sivolobova ir Karolina Jasaitytė. „Saned“ gretose pasižymėjo Gabija Toropovaitė.

Prieš ketvirtą – lemiamą čempionato ratą MFA „Žalgiris“-MRU savo sąskaitoje turi 26 taškus ir dalinasi antrą-trečią vietomis su tiek pat taškų surinkusia FK „Vilnius“ ekipa. Lietuvos vicečempionės per 14 rungtynių šį sezoną iškovojo 8 pergales, patyrė 4 nesėkmes ir 2 kartus sužaidė lygiosiomis. Žalgirietės įmušė 30 įvarčių, o varžovėms pasižymėti leido 19 kartų.

14 taškų turinti „Saned“ ekipa turnyrinėje lentelėje žengia ketvirtoje pozicijoje. Joniškio komanda laimėjo 3 rungtynes, net 5 kartus sužaidė lygiosiomis ir patyrė 7 nesėkmes. Per 15 rungtynių „Saned“ futbolininkės pelnė 21 įvartį, o kamuolį iš savo vartų tinklo traukė 25 kartus.

Po tarpusavio rungtynių tiek MFA „Žalgiris“-MRU, tiek ir Joniškio „Saned“ čempionate susidūrė su problemomis. Žalgirietės per paskutines trejas rungtynes patyrė nesėkmes su Kauno rajono „Hegelmann“ (1:3) ir „Vilnaus“ (0:2) ekipomis, o vienintelę pergalę šventė 5:0 įveikusios Gargždų „Bangos“ futbolininkes. Tuo metu Joniškio futbolininkės per paskutines ketverias žaistas rungtynes nugalėjo „Bangą“ (4:1), bet po to pralaimėjo „Vilniaus“ (0:3), „Hegelmann“ (0:2) ir Šiaulių „Gintros“ (1:3) ekipoms.

MFA „Žalgiris“-MRU vyriausias treneris Karolis Jasaitis teigė, kad lemiamą čempionato atkarpą komanda pasitinka kovingomis nuotaikomis. „Nors paskutinėse rungtynėse pralaimėjome „Vilniaus“ ekipai, tačiau nieko tragiško nenutiko ir mūsų tikslai nesikeičia. Mes sieksime apginti vicečempionių titulą, o tai padaryti galime tik rinkdamos taškus kiekvienose rungtynėse. Svarbiausia, kad viskas priklauso tik nuo mūsų pačių. Šią savaitę merginos labai rimtai padirbėjo treniruotėse, jautėsi noras reabilituotis, įrodyti, kad tie keli pralaimėjimai buvo tik atsitiktinumas. Tikiu, kad viskas bus gerai“, – pareiškė K. Jasaitis.

MFA „Žalgiris“-MRU ir Joniškio „Saned“ rungtynės Pakruojo stadione sekmadienį prasidės 15 val.