Sekmadienį BFA arenoje MFA „Žalgiris“-MRU susitiks su FK „Vilnius“ komanda. Tai bus „Spark Energy“ moterų futbolo A lygos 20 turo rungtynės, po kurių paaiškės galutinė komandų rikiuotė šalies čempionate.

Po 19 turų A lygoje užtikrintai pirmauja 55 taškus turinti Šiaulių „Gintra“, tuo metu MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Vilnius“ surinko po 35 taškus ir dalinasi 2-3 vietas. Prieš paskutines sezono rungtynes šiek tiek geresnėje pozicijoje yra Karolio Jasaičio treniruojamos žalgirietės. Trečiojo iš eilės A lygos sidabro medalių komplekto siekianti MFA „Žalgiris“-MRU turi pranašumą tarpusavio rungtynių su vilnietėmis statistikoje, o tai reiškia, kad komandoms surinkus po lygiai taškų, aukštesnę vietą užims MFA „Žalgiris“-MRU. Abi sostinės komandos A lygoje šį sezoną susitiko tris kartus. Pirmas dvi akistatas 2:1 ir 3:0 laimėjo žalgirietės, o trečioje 2:0 pajėgesnės buvo „Vilniaus“ futbolininkės.

„Manau, kad visi suprantame kokio svarbumo rungtynės mūsų laukia. Merginos puikiai žino, kad tik maksimalios pastangos leis tikėtis teigiamo rezultato, o kaip bus – pamatysime po rungtynių. Tikrai negalvojame apie lygiąsias, į aikštę žengsime kovoti tik dėl pergalės ir trijų taškų. Nuotaikos komandoje geros, kovinės, jei žaisime drausmingai ir laikysimės rungtynių plano – viskas bus gerai“, – konstatavo K. Jasaitis.

Paskutinėse A lygos rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU išvykoje praėjusį sekmadienį 5:1 sutriuškino Gargždų „Bangą“, o FK „Vilnius“ 1:3 nusileido Šiaulių „Gintros“ ekipai.

MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Vilnius“ rungtynės sekmadienį BFA arenoje prasidės 15 val.