Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU sekmadienį Pakruojyje sužaidė paskutines moterų A lygos antrojo rato rungtynes. 13-ojo turo dvikovoje žalgirietės net 11:0 (7:0) sutriuškino be kelių pagrindinės sudėties žaidėjų rungtyniavusią Joniškio „Saned“ ekipą. Prie rezultatyviausios sezono pergalės 5 įvarčiais prisidėjo kanadietė Jullien Ramirez, 3 pelnėLuise Yog Atouth, po 1 – Busra Taskin, Karilė Liužinaitė ir Ana Cheminava.

Nors prieš išvyką į Pakruojį MFA „Žalgiris“-MRU treneriai tikėjosi rimtos kovos, tačiau nieko panašaus nenutiko. „Saned“ ekipoje visas rungtynes žaidė keturios 2009 metų gimimo Joniškio futbolininkės, vartus saugojo 14-metė Emilija Jokubaitytė, o iš pagrindinės sudėties žaidėjų buvo tik legionierės Amy Lasu ir Debora Stephen, bei komandos kapitonė Dovilė Dockaitė. Jau pati pirma žalgiriečių ataka baigėsi J. Ramirez smūgiu ir pirmuoju rungtynių įvarčiu. Tiesa, po kelių minučių puikią kontrataką surengė ir šeimininkės, bet Meda Šeškutė atrėmė D. Dockaitės smūgį ir apsaugojo savo ekipą nuo didelių nemalonumų.

Šeimininkės žalgiriečių spaudimą atlaikė iki 18 minutės, o po to įvarčiai pabiro į E. Jokubaitytės ginamus vartus. Iš pradžiu pasižymėjo L. Yog Atouth, po keturių minučių 11 metrų baudos smūgį realizavo A. Cheminava, o antroje kėlinio dalyje dar keturis įvarčius pridėjo J. Ramirez bei L. Yog Atouth.

Po pertraukos MFA „Žalgiris“-MRU treneriai pakeitė pagrindinę vartininkę Medą Šeškutę, taip pat Ugnę Slankauskaitę ir Irūną Blaškytę, o nuo atsarginių suolelio į aikštę žengę Austėja Petkevičiūtė, Ineta Šukštulytė ir Karilė Liužinaitė. Žalgirietės ir toliau nemažino spaudimo, o J. Ramirez ir L. Yog Atouth pratęsė pirmo kėlinio šou pelnydamos dar du įvarčius.

57 min. tolimu ir tiksliu smūgiu 10-ą įvartį įmušė B. Taskin, o paskutinį tašką rungtynėse 64 min. dar vienu tolimu pataikymu padėjo K. Liužinaitė. Per likusį laiką žalgirietės įvykių neforsavo ir ramiai užbaigė paskutines antrojo A lygos rato rungtynes.

29 taškus per 12 rungtynių surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU komanda A lygos turnyrinėje lentelėje dalinasi pirma vieta su tiek pat taškų surinkusia Šiaulių „Gintros“ ekipa. Tiesa, šiaulietės yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiau. Rungtynes atsargoje dar turi ir 17 taškų surinkusi bei trečią vietą čempionate užimanti FK „Vilnius“ ekipa.

Joniškio „Saned“ – MFA „Žalgiris“-MRU – FK „Vilnius“ 0:11 (0:7)

Įvarčiai: 1, 24, 34, 45 ir 48 min. J. Ramirez, 18, 35 ir 52 min. L. Yog Atouth, 22 min. A. Cheminava (11 m), 57 min. B. Taskin, 64 min. K. Liužinaitė.

Įspėjimas: 59 min. K. Maželytė.

MFA „Žalgiris“-MRU: Meda Šeškutė (46 min. Austėja Petkevičiūtė), Liana Ghazaryan (57 min. Kotryna Maželytė), Augustė Andrijevskytė, Maya Musaskaya, Busra Taskin, Irūna Blaškytė (46 min. Ineta Šukštulytė), Ugnė Slankauskaitė (46 min. Karilė Liužinaitė), Jullien Ramirez, Luise Yog Atouth (57 min. Gytė Ulenskaitė), Ana Cheminava.