Po sėkmingo apsilankymo Utenoje į pirmą vietą moterų A lygos čempionate pakilusi MFA „Žalgiris“-MRU antradienį iš 2 turo atkeltose rungtynėse išmėgins jėgas su Joniškio „Saned“ komanda.

Pernai A lygoje debiutavusios Joniškio futbolininkės per 20 rungtynių surinko 18 taškų ir užėmė penktą vietą. Per keturis tarpusavio susitikimus su „Saned“ MFA „Žalgiris“-MRU iškovojo tris pergales (2:0, 4:1 ir 1:0), o pats pirmasis susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Šiais metais gausiu futbolininkių iš užsienio būriu vietines lietuvaites pakeitusi „Saned“ komanda per šešerias rungtynes surinko 4 taškus ir kol kas A lygoje žengia šeštoje pozicijoje. Balandžio 22 d. „Saned“ lygiosiomis 2:2 sužaidė su Utenos „Uteniu“, o gegužės 21 d. savo aikštėje 2:1 įveikė Kauno rajono „Hegelmann“ ir nutraukė trijų pralaimėjimų seriją.

Tuo metu MFA „Žalgiris“-MRU šį sezoną pradėjo lygiosiomis 1:1 su Šiaulių „Gintra“, o paskui iškovojo penkias pergales iš eilės. Paskutinėse rungtynėse žalgirietės praėjusį šeštadienį Utenoje 6:0 įveikė vietos „Utenio“ futbolininkes.

Joniškio „Saned“ šį sezoną A lygoje per šešerias rungtynes pelnė 6 įvarčius, o praleido 18. Rezultatyviausiai būsimų MFA „Žalgiris“-MRU varžovių gretose žaidžia po 2 įvarčius pelniusios Anna Dallakyan ir Debora Stephen. Savo ruožtu, MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės šį sezoną A lygoje pelnė 23 įvarčius, o iš savo vartų kamuolį traukė tik 3 kartus. Žalgiriečių ekipoje išsiskiria po 5 įvarčius pelniusios Ana Cheminava, Rachel Emily Hawkins ir Luise Yog Atouth. Po 2 įvarčius pelnė Karilė Liužinaitė ir Laura Ruzgutė.

„Paskutinėse rungtynėse „Saned“ nugalėjo „Hegelmann“ ekipą, tad ir mums tikėtis lengvo pasivaikščiojimo neverta. Turime nusiteikti rimtai kovai, demonstruoti savo žaidimą ir siekti pergalės. Dabar mūsų laukia sudėtinga sezono atkarpa, kai teks žaisti kas trečią dieną, ne tik A lygoje, bet ir Baltijos moterų futbolo lygoje. Bet tai nėra jau taip blogai, bus mažiau treniruočių, daugiau rungtynių, kas labai patinka ne tik žaidėjoms, bet ir treneriams. Tikiuosi, kad komanda įgaus dar geresnę sportinę formą, toliau rinksime taškus ir judėsime į priekį“, – pareiškė MFA „Žalgiris“-MRU vyr. treneris Vytautas Lukša.

MFA „Žalgiris“-MRU ir Joniškio „Saned“ susitikimas LEU stadione antradienį prasidės 19 val.