Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU ekipa pirmadienį sužais Moterų A lygos 14 turo rungtynes. Birželio 29 d. žalgirietės savo aikštėje susitiks su Gargždų „Banga“. Šis mačas žymės čempionato antrojo rato pabaigą.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės Gargžduose varžoves įveikė rezultatu 3:0. Tąsyk du įvarčius sostinės ekipai pelnė Olamide Sandra Adugbe, vieną pridėjo Goda Smailytė.

Praėjusiame sezone žalgirietės laimėjo visas keturias tarpusavio dvikovas su „Banga“. 2025 m. kovo 16 d. Gargžduose vykusias rungtynes trenerio Vadim Carabetchi auklėtinės laimėjo 3:0, gegužės 4 d. Širvintų stadione vykusią akistatą žalgirietės laimėjo rezultatu 2:0, birželio 22 d. Lietuvos sporto centro stadione vykusiose rungtynėse pergalę šventė rezultatu 3:0. Rugsėjo 21 d. Gargžduose vykusiose moterų A lygos 16 turo rungtynėse žalgirietės aikštės šeimininkes nugalėjo rezultatu 4:0.

Pernai Gargždų „Banga“ A lygoje per 20 rungtynių iškovojo 3 pergales ir patyrė 17 pralaimėjimų. Iš viso surinkusios 9 taškus gargždiškės šešių komandų čempionate užėmė paskutinę vietą. Šiais metais „Banga“ čempionate per 11 rungtynių iškovojo 2 pergales, 3 kartus sužaidė lygiosiomis, patyrė 6 pralaimėjimus ir su 9 taškais užima penktą vietą.

„Banga“ šį sezoną yra nerezultatyviausia A lygos komanda. Gargždų futbolininkės per 11 rungtynių pelnė tik 6 įvarčius, o net pusę jų įmušė legionierė iš Ganos Ernestina Ayissie. Tuo metu MFA „Žalgiris“-MRU čempionate pasižymėjo 26 kartus, o net 15 įvarčių įmušė puolėja iš Nigerijos O. Adugbe.

Tiesa, paskutinėse rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU atakų lyderė nepasižymėjo, o žalgirietės sostinės derbyje lygiosiomis 1:1 sužaidė su varžovėmis iš FK „Žalgiris“. Tuo metu „Banga“ A lygos 12 ture 0:6 nusileido Šiaulių „Gintrai“. Tai buvo pirmoji gargždiškių nesėkmė po keturių iš eilės nepralaimėtų rungtynių.

MFA „Žalgiris“-MRU ir „Bangos“ rungtynės pirmadienį Lietuvos sporto centro miesto stadione prasidės 18 val.