MFA „Žalgiris“-MRU komanda sekmadienį sužais paskutines 2021 m. LMFA A lygos sezono rungtynes. Antrus metus iš eilės sidabro medalius užsitikrinusios žalgirietės Gargžduose susitiks su vietos „Bangos“ futbolininkėmis, vis dar kovojančiomis dėl bronzinių apdovanojimų.

Po 19 turų Gargždų „Banga“ yra surinkusi 26 taškus ir dviem taškais lenkia ketvirtoje vietoje esančią „Kauno Žalgirio“ ekipą. Paskutiniame ture „Bangos“ ekipai pakanka ir taško, kad po metų pertraukos susigrąžintų bronzos medalius į Gargždus. Trečią vietą „Banga“ užėmė ir 2016 bei 2018 metais.

Šį sezoną MFA „Žalgiris“-MRU su „Banga“ sužaidė trejas rungtynes ir visas jas laimėjo. Pirmame rate Gargžduose žalgirietės šventė pergalę 2:0, antrame ir trečiame ratuose Vilniuje laimėjo 4:2 ir 4:0.

Iš viso Lietuvos moterų futbolo čempionatuose MFA „Žalgiris“-MRU su „Banga“ susitiko 19 kartų, 11 pergalių iškovojo žalgirietės, 7 kartus sėkmė lydėjo „Bangos“ futbolininkes ir tik vienas mačas baigėsi lygiosiomis.

Nors lygiosios paskutinėse sezono rungtynėse nebūtų blogiausias rezultatas abiem komandom, tačiau MFA „Žalgiris“-MRU vyriausias treneris Karolis Jasaitis teigė, kad į Gargždus žalgirietės vyks kautis dėl pergalės.

„Žinome, kad Gargžduose mūsų niekas nesigailės. „Banga“ kovoja dėl medalių, joms reikia bent taško, kad užsitikrintų bronzą, tad mes puikiai suprantame, kad varžovės kaposis iš visų jėgų. Žinome, kokį futbolą propaguoja „Banga“, žinome, kad su ja nebūna lengvų rungtynių. Mums šiose rungtynėse truks geltonų kortelių limitą viršijusios Viktorijos Čiapaitės, nebus ir į Turkiją išvykusios Anos Cheminavos, nesu tikras, kiek galės padėti ir mūsų dublerės, kurios penktadienį žaidė LMFA Pirmos lygos pusfinalyje, o kitą sekmadienį jų laukia finalinė akistata su Šiaulių „Gintros“ dublerėmis. Nepaisant to, mes vis tiek turime žaisti taip, kad pabaigtume sezoną gera gaida. Turime kautis tik dėl pergalės, nes tokia tokia yra mūsų klubo vizija, mes visur ir visada siekiame laimėti“, – konstatavo K. Jasaitis.

LMFA A lygos 20 turo rungtynės sekmadienį Gargžduose prasidės 15 val. Tuo pat metu Kaune susitiks vietos „Kauno Žalgiris“ (24 taškai) ir FK „Vilnius“ (22 tšk.), o Šiauliuose jėgas išmėgins „Gintra“ (57 tšk.) ir Utenos „Utenis“ (0 tšk.).