Sekmadienį MFA „Žalgiris“-MRU komandos laukia kelionė į Vakarų Lietuvą ir susitikimas su Gargžduose su vietos „Bangos“ komanda. Tai bus LMFA Moterų A lygos 5 turo rungtynės, o tuo pačiu – ir čempionato pirmojo rato pabaiga.

 

MFA „Žalgiris“-MRU komandai tai bus devintoji išvyka į Gargždus per visą šių komandų tarpusavio susitikimų istoriją. Iki šiol Gargžduose per aštuonerias žaistas rungtynes šeimininkės iškovojo šešerias pergales, vienerios rungtynės baigėsi lygiosiomis ir tik vieną kartą pergalę šventė MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės.

Nuo 2015 metų MFA „Žalgiris“-MRU gretose rungtyniaujanti legionierė iš Sakartvelo Ana Cheminava dalyvavo ne vienoje išvykoje į Gargždus. Jos teigimu, būtent ilga kelionė ir skiria šias rungtynes nuo kitų Lietuvos čempionato susitikimų.

„Įprastai į Gargždus važiuojame rungtynių dieną, tad tenka išvykti gan anksti, nes kelionė trunka bent pusketvirtos valandos, dar valandą reikia skirti apšilimui, pasirengimui rungtynėms. Visa tai nepraeina be pėdsakų. Esu pastebėjusi, kad būtent nuovargis turi bene didžiausią įtaką mūsų žaidimui, nebūna reikiamos energingos, šviežumo, o varžovės tuo ir pasinaudoja“, – konstatavo A. Cheminava.

Kalbėdama apie varžoves, MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkė pastebėjo, kad jos yra labai kovingos, o savo aikštėje žaidžia su dvigubu užsidegimu.

„Nežinau, kaip būna kitoms komandoms atvykus į Gargždus, bet man susidarė įspūdis, kad su mumis jos būna dar kovingesnės, dar labiau motyvuotos ir užsivedusios. Gal „Bangos“ futbolininkės ir nėra labai techniškos, bet šį trūkumą jos kompensuoja kovingumu. Jos labai mėgsta fizines dvikovas, kovą. O mes mėgstame žaisti gražų futbolą, kontroliuoti kamuolį, daug atakuoti, kurti progas. Bet Gargžduose vien žaisdamas futbolą nelaimėsi, ten reikia ir kovoti, gal net kautis“, – samprotavo A. Cheminava.

Anot 25 metų futbolininkės, neretai futbolininkių kovingumas peržengia leistinas ribas, todėl komandų rungtynėse netrūksta geltonų ir net raudonų kotelių, dažnai emocijos liejasi per kraštus.

„Visgi, toks yra futbolas Gargžduose, mes tikrai neketiname trauktis, neketiname nusileisti. Jei varžovės pasiūlys kietą kovą, mes joms irgi atsakysime tuo pačiu. Iš tiesų, mūsų sportinė forma šiuo metu tikrai yra nebloga. Sezono pradžioje dar trūko susižaidimo, fizinių jėgų, bet dabar jaučiamės daug geriau,tiek taktiškai, tiek ir fiziškai. Manau, kol kas geriausias rungtynes sužaidėme praėjusiame A lygos ture Kaune. Net ir pačios nesitikėjome, kad taip lengvai laimėsime, dominuosime aikštėje. Manau, kad esame gerai pasirengusios ir akistatai su „Banga“. Svarbiausia, kad realizuotume savo progas, nes kai yra įvarčiai, tada yra ir pergalės. Aš asmeniškai taip pat jaučiuosi vis tvirčiau aištėje, gal dar ne šimtu procentų, bet arti to. Ir tikrai esu nusiteikusi Gargžduose pademonstruoti geriausias savo savybes, bei padėti komandai siekti pergalės!“, – pažadėjo 2 įvarčius šį sezoną A lygos pirmenybėse jau pelniusi A. Cheminava.

MFA „Žalgiris“-MRU rungtynės su Gargždų „Banga“ sekmadienį prasidės 15 val.