LMFA Pirmos lygos atkrintamųjų varžybų pusfinalyje MFA „Žalgiris B“-MRU penktadienį susitiks su „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos komanda.

Kauno žalgirietės šį sezoną Pirmos lygos Šiaurės-Vakarų regiono pirmenybėse sužaidė 10 rungtynių, iškovojo 8 pergales ir surinkusios 24 taškus užėmė antrą vietą. Abu kartus kaunietės nusileido tik grupėje be pralaimėjimų visą distanciją įveikusiai ir pirmą vietą užėmusiai Šiaulių FK „Gintra B-ŠSG“ komandai.

Kaunietės per 10 rungtynių pelnė 58 įvarčius, o praleido – 12. Rezultatyviausiai rungtyniavo 20 įvarčių pelniusi Karolina Kurapatkina, 11 įmušė Ema Kriaučiūnaitė, 5 – Beatričė Globytė.

Beje, būtent šios futbolininkės pasižymėjo ir pirmose atkrintamųjų varžybų rungtynėse. LMFA Pirmos lygos ketvirtfinalyje „Kauno Žalgirio“ FA ekipa susitiko su trečią vietą Pietų-Rytų regione užėmusia Ukmergės „SC-Ukmergė“ komanda. Pergalę rezultatu 4:1 šventė Kauno ekipa, o jos gretose dviem įvarčiais pasižymėjo K. Kurapatkina, po vieną tikslų smūgį pridėjo E. Kriaučiūnaitė ir B. Globytė.

LMFA Pirmos lygos pirmenybių ketvirtfinalio rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa Pilaitės gimnazijos aikštyne 5:0 nugalėjo Tauragės SC-MFK komandą. Nugalėtojų titulą ginančios sostinės ekipos gretose trimis įvarčiais pasižymėjo Žemyna Lekavičiūtė, po vieną įvartį pridėjo Karolina Jasaitytė ir Ugnė Slankauskaitė.

Šiose rungtynėse žalgirietėms padėti negalėjo traumą Lietuvos merginų (iki 19 metų) rinktinėje patyrusi Erika Šupelytė, tačiau pusfinalyje rezultatyviausia Pirmos lygos žaidėja jau turėtų pasirodyti aikštėje. Anot MFA „Žalgiris B“-MRU vyriausiojo trenerio Karolio Jasaičio, rimta paspirtimi taps ir po ligos atsigavusi Paula Saulėnaitė.

„Erika šią savaitę jau treniravosi su komanda, Paula pasveiko ir taip pat sportuoja. Gal jos ir nebus pačios optimaliausios sportinės formos, bet mums dabar reikalinga kiekviena futbolininkė, nes rungtynėse su „Kauno Žalgirio“ FA komanda neturėsime Žemynos Lekavičiūtės, nebus ir Saulės Uždavinytės, Augustinos Šalkauskaitės, iki sezono pabaigos iš rikiuotės iškrito ir Adrija Skudutytė. Suprantame, kad nebus lengva, bet sieksime tik pergalės, nes tikslas vienas ir tas pats – apginti Pirmos lygos nugalėtojų titulą“, – teigė K. Jasaitis.

MFA „Žalgiris B“-MRU – „Kauno Žalgiris“ FA rungtynės penktadienį nuo 19 valandos vyks Pilaitės gimnazijos aikštyne. Kitame LMFA Pirmos lygos pusfinalyje Šiauliuose susitiks vietos FK „Gintra B-ŠSG“ ir FK „FK Vilnius B“ komandos.