Prieš pirmąsias Lietuvos moterų A lygos sezono rungtynes Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU komanda išbandė jėgas Baltijos moterų futbolo lygoje. Kovo 3 dieną žalgirietės Vilniuje 0:2 turėjo pripažinti Talino „Flora“ ekipos pranašumą, o kovo 9 dieną Liepojoje 5:2 įveikė vietos „Liepaja FS“ komandą.

Akistata su Estijos čempionėmis žalgirietėms tapo pirmomis oficialiomis sezono rungtynėmis, tuo metu „Floros“ futbolininkės jau buvo sužaidusios dvi rungtynes: vasario 11 d. Taline jos 6:3 nugalėjo „Saku Sporting“, o vasario 17 d. savo aikštėje 3:1 įveikė „Liepaja FS“ futbolininkes.

BFA arenoje vykusiose lygiose ir kovingose rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės susikūrė kelias progas, tačiau įvarčių nepelnė, o viešnios iš Estijos savo šansais pasinaudojo. 29 min. „Flora“ puolėja Anastasia Ivanova pasinaudojo vartininkės Medos Šeškutės klaida ir nukreipė kamuolį į šeimininkių vartus, o 75 min. po kontratakos tikslius sm8giu pasižymėjo Egle Eliise Kurg.

Savo ruožtu po savaitės Liepojojoje jau dominavo žalgirietės. LOC futbolo manieže vykusiose rungtynėse pirmą įvartį 22 minutę pelnė Lietuvos vicečempionių gretose debiutavusi Paola Ellis, dar iki pertraukos viešnių persvarą dviem rezultatyviais smūgiais padidino Debora Luka, pasižymėjusi 26 ir 42 minutėmis.

Žalgirietės nemažino apsukų ir 57 min. dar viena sostinės ekipos naujokė Iuliana Colnic įmušė ketvirtą vilniečių įvartį. Tiesa, įpusėjus kėliniui žalgiriečių entuziazmas kiek prislopo, o tuo pasinaudojusios Liepojos futbolininkės sušvelnino rezultatą po Ancės Meijerės (64 min.) ir Helėnos Reinfeldės (80 min.) įvarčių. Visgi paskutinis žodis priklausė žalgirietėms, o jį tarė antrą savo įvartį 85 min. pelniusi I. Colnic.

Baltijos moterų futbolo lygoje šiemet dalyvauja šešios komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos, o nugalėtojų titulą gina daugkartinės Lietuvos čempionės Šiaulių „Gintros“ futbolininkės.