Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygos iš 1 turo atkeltose rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU sekmadienį susitiko su Kėdainių „Nevėžio“ ekipa. Bronzinių 2022 m. čempionato prizininkių ir debiutančių dvikova baigėsi žalgiriečių pergale 5:2 (3:0). Du įvarčius nugalėtojoms pelnė Ugnė Slankauskaitė, po vieną pridėjo Irūna Blaškytė, Ineta Šukštulytė ir Barbara Antonovič. Varžovių gretose antro kėlinio pradžioje tiksliu smūgiu pasižymėjo Eva Gecevičiūtė. Beje, šiose rungtynėse žalgirietės net tris kartus smūgiavo nuo 11 metrų žymos, o tikslą pasiekė du tokie smūgiai.

Anot MFA „Žalgiris B“-MRU komandos kapitonės B. Antonovič, rungtynių pradžia nebuvo lengva, nors didžiąją laiko dalį kamuolį kontroliavo ir progas kūrėsi žalgirietės, bet varžovės pakankamai kietai ir atkakliai gynėsi, apie ką byloja ir trys geltonos kortelės, bei trys į „Nevėžio“ vartus skirti 11 metrų baudos smūgiai.

„Pirmą įvartį pavyko pelnyti tik antroje pirmojo kėlinio pusėje, o po jo prasidėjo dar aktyvesnis žaidimas atakoje, kurį vainikavo dar du mūsų įvarčiai. Antrame kėlinyje kamuolį ir toliau kontroliavome mes, tačiau neišvengėme klaidos gynyboje, kuri virto įvarčiu į mūsų vartus. Visgi atsakėme dviem savo tiksliais įvarčiais, tad rungtynių rezultatą vertinčiau teigiamai, nes pelnėme 3 taškus, pasigerinome įvarčių santykį. Nerimą kėlė tik dažnos varžovų pražangos ir kietas kontaktas žaidimo metu, kelis kartus į aikštelę turėjo išbėgti daktaras. Visgi džiaugiuosi, kad išvengemė rimtesnių traumų“, – rungtynes apibendrino MFA „Žalgiris B“-MRU komandos kapitonė B. Antonovič.

13 taškų per penkerias rungtynes surinkusi MFA „Žalgiris B“-MRU komanda LMFA I lygoje žengia pirmoje vietoje. Antroje pozicijoje rikiuojasi 12 taškų turinti Telšių „Džiugo“ ekipa, trečioje – visas ketverias žaistas rungtynes laimėjusi Ukmergės „SC-Ukmergė“ komanda.

Kitas rungtynes LMFA I lygoje žalgirietės žais tik rugpjūčio 16 d. Telšiuose su „Džiugo“ futbolininkėmis.

MFA „Žalgiris B“-MRU – Kėdainių „Nevėžis“ 5:1 (3:0)

Įvarčiai: 33 min. I. Blaškytė (11 m), 34 ir 45+1 min. U. Slankauskaitė (11 m), 57 min. I. Šukštulytė, 71 min. B. Antonovič; 55 min. E. Gevecevičiūtė.

Nerealizuotas 11 m baudinys: 68 min. A. Petkevičiūtė.

Įspėjimai: 32 min. K. Vaitkevičienė, 41 min. K. Rusevičiūtė, 68 min. A. Gulbinaitė (visos „Nevėžis“).

MFA „Žalgiris B“-MRU: Austėja Petkevičiūtė, Lėja Banevičiūtė, Kotryna Maželytė (46 min. Emilija Stefanovič), Greta Jaroševičiūtė (46 min. Paula Saulėnaitė), Barbara Antonovič, Mantė Alminaitė, Irūna Blaškytė (61 min. Laura Grucytė), Elinga Pampuškaitė, Ugnė Slankauskaitė, Ineta Šukštulytė (75 min. Fausta Matuzevičiūtė ), Žemyna Lekavičiūtė. Atsargoje: Augustina Šalkauskaitė, Agnė Juozulynaitė.