Praėjusią savaitę LMFA A lygos rungtynėse susitiko MFA „Žalgiris“-MRU ir FK „Vilnius“, o šį penktadienį I lygos Pietų-Rytų zonos 10 turo rungtynėse į kovą stos „Žalgirio“ ir „Vilniaus“ dublerių komandos.

Tai bus antroji MFA „Žalgiris B“-MRU ir „Vilnius B“ akistata I lygos varžybose. Pirmoji dvikova įvyko gegužės 18 dieną. LMFA I lygos Pietų-Rytų zono 3 turo rungtynėse pergalę 5:2 (4:1) iškovojo jaunosios žalgirietės. Tose rungtynėse du įvarčius nugalėtojoms pelnė Žemyna Lekavičiūtė, po vieną pridėjo Erika Šupelytė, Karolina Jasaitytė ir Ugnė Slankauskaitė. Vilniečių gretose pasižymėjo Skaistė Petrauskaitė ir Agnieška Kazarina.

Šį sezoną I lygos varžybose visas 9 žaistas rungtynes laimėjusi MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa Pietų-Rytų zonoje su 27 taškais užima pirmą vietą. Antrame rate žalgirietės jau sužaidė tris rungtynes ir bendru rezultatu 24:0 nugalėjo Vilkaviškio „Šešupę“, Nemenčinės MFK ir Ukmergės SC „Ukmergė“ komandas.

Antroje pozicijoje žengianti „Vilnius B“ komanda nuo žalgiriečių atsilieka 9 taškais, tačiau vilnietės kol kas yra sužaidusios 7 rungtynes. Antrame rate vilnietės žaidė tik kartą, kai svečiuose 2:0 įveikė MFK „Žalgiris – Širvintų SC“ ekipą. Iš viso „Vilnius B“ čempionate iškovojo 6 pergales, o vienintelę nesėkmę patyrė dvikovoje su MFA „Žalgiris B“-MRU. Dar vienas pralaimėjimas Vilniaus derbyje „Vilnius B“ ekipai nepaliktų net ir teorinių vilčių išstumti žalgirietes iš pirmosios pozicijos.

MFA „Žalgiris B“-MRU vyriausias treneris Karolis Jasaitis prieš rungtynes su „Vilnius B“ komanda teigė, kad tai bus puiki proga jaunosioms futbolininkėms pademonstruoti savo sugebėjimus. „Šiose rungtynėse neturėsime kelių vyresnių futbolininkių, tad daugiau laiko aikštėje praleis mūsų jaunosios žaidėjos. Šį sezoną jos ne kartą įrodė, kad gali sėkmingai grumtis su visomis I lygos varžovėmis, manau, kad taip bus ir šį kartą. Gerai, kad po vasaros pertraukos jau turėjome kelias rungtynes, futbolininkės demonstruoja gerą sportinę formą ir savitarpio supratimą. Neabejoju, kad šį kartą mūsų laukia bene rimčiausias išbandymas, tačiau turime siekti tik pergalės, kitų alternatyvų nėra“, – konstatavo K. Jasaitis.

MFA „Žalgiris B“-MRU ir FK „Vilnius B“ rungtynės LEU stadione prasidės 17 val.