LMFA I lygos Pietų-rytų regiono 9 turo rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU ketvirtadienį 5:0 (1:0) įveikė Ukmergės SC „Ukmergė“ ekipą ir pratęsė pergalingą žygį. Nugalėtojų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Erika Šupelytė, po vieną pridėjo Ugnė Slankauskaitė, Adrija Skudutytė ir Gytė Ulenskaitė.

Nors galutinis rezultatas gan solidus, tačiau Šventupės stadione vykusiose rungtynėse žalgirietėms teko rimtai paplušėti. MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės ilgiau žaidė su kamuoliu, tačiau ir Ukmergės atstovės nesitenkino statisčių vaidmeniu. Dideles pajėgas savo aikštės pusėje sutelkusios šeimininkės gan sėkmingai griovė žalgiriečių atakas, o apsigynusios tolimais perdavimais ieškojo pagrindinės savo puolėjos Meidos Proscevičiūtės. 11 įvarčių šį sezoną pelniusi 15-metė futbolininkė kelis kartus sugebėjo pabėgti nuo žalgiriečių, o po vieno jos smūgio MFA „Žalgiris B“-MRU ekipą nuo įvarčio išgelbėjo virpstas. Kelis kartus nuo nemalonumų sostinės ekipą apsaugojo vartininkė Ineta Šukštulytė, bet galiausiai į visus klausimus atsakė antrame kėlinyje įvarčius štampuoti pradėjusios aikštės žaidėjos.

Pirmasis rungtynių įvartis į šeimininkių vartus krito jau 8 min., kai tolimu smūgiu varžovių vartininkę nepasirengusią užklupo Ugnė Slankauskaitė. Antras įvartis buvo pelnytas 50 min., o dar po 13 min. jo autorė E. Šupelytė pridėjo ir trečiąjį, šaltakraujiškai realizavusi 11 metrų baudinį.
Po praleistų įvarčių SC „Ukmergė“ žaidėjų užsivedimas ir kovingumas prislopo, o galutinai intriga rungtynėse dingo po A. Skudutytės ir paskutiniu metu rezultatyviai rungtyniajančios G. Ulenskaitės įvarčių.
LMFA I lygoje visas 9 žaistas rungtynes laimėjusi ir 27 taškus turinti MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa Pietų-Rytų regione užima pirmą vietą. Tuo metu per 8 rungtynes 15 taškų surinkusi Ukmergės komanda žengia trečioje pozicijoje.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa žais rugpjūčio 27 d. su FK „Vilnius B“ komanda.