LMFA I lygos Pietų-Rytų regiono 13 turo rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa 9:0 (9:0)įveikė MFK „Žalgiris“-Širvintų SC komandą ir iškovojo 11 pergalę. Visus įvarčius žalgirietės pelnė per pirmas 45 rungtynių minutes.

Nugalėtojų gretose keturiais tiksliais smūgiais pasižymėjo rezultatyviausia čempionato žaidėja Erika Šupelytė. Dabar 18-metės žalgirietės sąskaitoje jau yra 30 įvarčių LMFA I lygos Pietų-Rytų regiono pirmenybėse.

Po du įvarčius įmušė Barbara Antonovič ir Ugnė Slankauskaitė, vieną pridėjo Gytė Ulenskaitė.
Visus įvarčius žalgirietės pelnė nuo 10 iki 45 minutės. Po pirmo kėlinio MFA „Žalgiris B“-MRU treneriai leido pailsėti pagrindinėms žaidėjoms – E. Šupelytei, B. Antonovič ir Karolinai Jasaitytei. Nors antrame kėlinyje žaidusios žalgirietės ir toliau užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą ir prie varžovių vartų sukūrė ne vieną progą, tačiau joms pasižymėti taip ir nepavyko.

Pirmame rate žalgiriečių akistata su žaliai baltomis varžovėmis iš Širvintų baigėsi pergale 5:0. Tada nugalėtojoms du įvarčius pelnė Agnė Juozulynaitė, po vieną pridėjo Saulė Uždavinytė, Paula Saulėnaitė ir B. Antonovič.

I lygos nugalėtojų titulą ginančiai MFA „Žalgiris B“-MRU komandai tai buvo priešpaskutinės rungtynėse Pietų-Rytų regiono pirmenybėse. Paskutines pirmojo varžybų etapo rungtynes žalgirietės žais tik spalio 14 d. su Švenčionių SC – „Utenis“ ekipa.

Laimėjusi visas 11 žaistų rungtynių ir surinkusi 33 taškus sostinės ekipa savo grupėje užima pirmą poziciją ir antrame varžybų etape susitiks su ketvirtą vietą Šiaurės-Vakarų regione užimsiančia komanda.

MFK „Žalgiris“-Širvintų SC – MFA „Žalgiris B“-MRU 0:9 (0:9)

Įvarčiai: 10 ir 13 min. U. Slankauskaitė, 14 ir 40 min. B. Antonovič, 18 min. G. Ulenskaitė, 36 min. (iš 11 m), 38, 43 ir 45 min. E. Šupelytė.

MFA „Žalgiris B“-MRU: Ineta Šukštulytė, Barbara Antonovič (46 min. Paula Saulėnaitė), Žemyna Lekavičiūtė (60 min. Austėja Petkevičiūtė), Greta Jaroševičiūtė, Ugnė Slankauskaitė, Karolina Jasaitytė (46 min. Augustina Šalkauskaitė), Gytė Ulenskaitė, Kotryna Maželytė, Erika Šupelytė (46 min. Barbora Žižniauskaitė), Mantė Alminaitė, Irūna Blaškytė. Atsargoje: Martyna Paplauskaitė, Saulė Uždavinytė, Agnė Juozulynaitė.