LMFA I lygos Pietų-Rytų regiono 6 turo rungtynėse Vilniaus MFA „Žalgiris B“-MRU savo aikštėje 5:1 (3:1) įveikė FK „Vilnius“ B komandą. Prie šeštosios žalgiriečių pergalės dviem įvarčiais prisidėjo komandos naujokė Emilija Kaziul, po kartą pasižymėjo Karolina Jasaitytė, Barbara Antonovič ir Austėja Petkevičiūtė.

Penktadienį LEU stadione vykusios rungtynės prasidėjo netikėtumu. 14 min. „Vilnius“ B ekipos žaidėja Marta Šmidt po standartinės padėties pasiuntė kamuolį į žalgiriečių vartus. MFA „Žalgiris B“-MRU ekipai tai buvo pirmas praleistas įvartis LMFA I lygoje šį sezoną.

Vis dėlto, varžovių džiaugsmas ilgai netruko. Jau po 5 minučių žalgiriečių gretose debiutavusi E. Kaziul rezultatą išlygino, o 22 min. K. Jasaitytė tiksliu smūgiu išvedė nugalėtojų titulą ginančią „Žalgiris B“-MRU ekipą į priekį. 31 min. E. Kaziul pelnė antrą savo įvartį ir po pirmojo kėlinio žalgirietės pirmavo 3:1.

Antrame kėlinyje didesnių staigmenų nenutiko. 59 min. pasižymėjo 11 metrų baudos smūgį realizavusi B. Antonovič, o paskutinį tašką sostinės dublerių komandų derbyje 87 min. padėjo A. Petkevičiūtė.

Šiose rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU vartus saugojo rezultatyviausia komandos žaidėja, 10 įvarčių šį sezoną pelniusi Ineta Šukštulytė. Jos teigimu, po vasaros pertraukos sugrįžimas nebuvo toks jau lengvas ir sklandus, jautėsi ilgametės komandos lyderės Ugnės Slankauskaitės trūkumas.

„Daug metų Ugnė buvo mūsų komandos siela, kapitonė. Vasarą ji perėjo į Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą ir jos mums tikrai trūko. Rungtynes pradėjome nesusikaupusios, trūko koncentracijos, dėl to ir praleidome įvartį po standartinės situacijos. Tačiau džiaugiuosi savo komanda, net net ir pralaiminėdamos sugebėjome atsitiesti ir įveikti kovingas varžoves. Joms taip pat trūko kelių pagrindinių žaidėjų, bet varžovės stengėsi, kovojo, turėjo ir progelių prie mūsų vartų. Vis dėlto, mes ilgiau žaidėme su kamuoliu, susikūrėme gerokai daugiau progų ir pelnytai laimėjome“, – pareiškė I. Šukštulytė.

Anot jos, pagiriamųjų žodžių nusipelnė visos aikštėje buvusios žalgirietės. „Manau, kad reikia pagirti ne tik pagrindines žaidėjas, bet ir po keitimo į aikštę žengusias futbolininkes. Jos atidavė visas jėgas ir grūmėsi kiekviename aikštės plotelyje. Be to, mūsų gretose buvo ir naujų futbolininkių – Emilija, Dija Marija Laniauskaitė, Patricja. Naujokės paliko gerą įspūdį, nors, akivaizdu, kad joms dar reikia laiko apsiprasti, įsižaisti. Bet neabejoju, kad viskas bus gerai“, – konstatavo I. Šukštulytė.

18 taškų per 6 turus surinkusi MFA „Žalgiris B“-MRU LMFA I lygos Pietų-Rytų regiono turnyrinėje lentelėje užima pirmą vietą. Tuo metu 9 taškus surinkusios „Vilniaus“ dublerės turnyrinėje lentelėje dalinasi antrą-ketvirtą vietas su Utenos „Utenio“ ir MFK „Žalgiris“ ekipomis.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris B“-MRU žais rugsėjo 2 d. su Širvintų SC ekipa.