Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės antrose Lietuvos moterų salės futbolo čempionato 2 turo rungtynėse sekmadienį 8:1 įveikė Marijampolės „Marijampolė City“ ekipą ir iškovojo antrą pergalę.

Žalgirietėms tris įvarčius pelnė Karilė Liužinaitė, dviem tiksliais smūgiais pasižymėjo vartininkė Meda Šeškutė, po vieną įvartį pridėjo Dovilė Dockaitė, Fjameta Kuktaitė ir Dija Marija Laniauskaitė. Viešnių iš Marijampolės gretose pasižymėjo Auksė Eidukaitytė.

Kaip ir pirmose čempionato rungtynėse su Tauragės SC-MFK ekipa, žalgirietėms prireikė 7 minučių, kad pramuštų varžovių gynybą. Šį kartą įvarčių sąskaitą atidarė K. Liužinaitė, po kelių minučių antrą kartą kamuolį į marijampoliečių vartus pasiuntė F. Kuktaitė, o įpusėjus kėliniui savo antruoju įvarčiu abejones dėl rungtynių baigties išsklaidė K. Liužinaitė. Iš viso pirmame kėlinyje žalgirietės pasižymėjo šešis kartus, o antrame – pridėjo dar du įvarčius. Varžovės vienintelį rezultatyvų smūgį į MFA „Žalgiris“-MRU komandos vartus atliko 59 minutę, kai rungtynių baigtis jau buvo aiški.

Kitose Lietuvos moterų salės futbolo čempionato Pietų-Rytų grupės rungtynėse šeštadienį FK „Vilkija“ 9:1 nugalėjo Tauragės SC-MFK komandą. Šioje dvikovoje net 8 įvarčius pelnė Vilkijos komandos žaidėja Gabija Malakauskaitė. Būtent su „Vilkijos“ futbolininkėmis žalgirietės sužais paskutines pirmojo etapo rungtynes.

MFA „Žalgiris“-MRU jėgas su FK „Vilkija“ išmėgins sausio 29 d. Rungtynės vyks Vilniaus MRU Didžiojoje salėje, jų pradžia – 12 val.

Iškovojusios pergalę žalgirietės užsitikrintų pirmą vietą Pietų-Rytų grupėje.