Šiandien Pilaitės gimnazijos aikštyne įvyksiančios Merginų Elitinės lygos (MEL) U-17 čempionato 5 turo rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU susitiks su FK „Vilnius“ komanda.

Po keturių turų 12 taškų turinčios žalgirietės čempionate užima pirmą vietą, o 7 taškus surinkusios vilnietės yra ketvirtos. MFA „Žalgiris“-MRU pirmenybėse startavo pergale 4:0 prieš Utenos „Utenio“ merginas, o po to 13:0 sutriuškino Ukmergės „SC-Ukmergė“ komandą, 10:0 įveikė Joniškio SANED ir 10:1 – MFK „Žalgiris-Širvintų SC“ komandas.

Iš 37 čempionate pelnytų įvarčių 15 įmušė Žemyna Lekavičiūtė, 5 pridėjo iš vartininkės į puolėją persikvalifikavusi Ineta Šukštulytė, 4 – Gytė Ulenskaitė.

„Vilniaus“ jaunosios futbolininkės čempionatą pradėjo dvikova su Šiaulių „Gintra-ŠSG-FA Šiauliai“ ekipa. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2, o baudinių serijoje 5:4 pergalę pasiekė šiaulietės. Kitose rungtynėse vilnietės 6:0 nugalėjo SANED ekipą, 7:1 įveikė Ukmergės „SC-Ukmergė“ komandą, bet praėjusiame ture 0:1 nusileido MFK „Žalgiris-Širvintų SC“ žaidėjoms.

Iš 15 pelnytų įvarčių net 12 įmušė dvi „Vilniaus“ futbolininkės – po 6 kartus pasižymėjusios Agnieška Kazarina ir Danielė Vyzaitė.

Nors Elitinėje Merginų U-17 lygoje žalgirietės ir vilnietės susitiks pirmą kartą, tačiau praėjusiame sezone jos turėjo progą išmėginti jėgas MEL U-16 pirmenybėse. Jose MFA „Žalgiris“-MRU merginos užėmė pirmą vietą, o „Vilnius“ komanda finišavo ketvirta. Tarpusavio dvikovose taip pat geriau sekėsi žalgirietėms: pirmame rate jos laimėjo 3:0, o antrame iškovojo pergalę 5:0.

MEL U-17 pirmenybių 5 turo dvikova šiandien vyks Pilaitės gimnazijos aikštyne, jos pradžia – 19.15 val.