Po vasaros pertraukos sugrįžusios MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės liepos viduryje pradėjo ruoštis antrai sezono daliai. Liepos 19-24 dienomis žalgirietės liejo prakaitą Liepojoje vykusioje treniruočių stovykloje, o nuo šio pirmadienio vis daugiau laiko praleis futbolo aikštėje.

MFA „Žalgiris“-MRU komandos vyriausiojo trenerio Karolio Jasaičio teigimu, Liepojoje žalgirietės daug dėmesio skyrė fizinių savybių gerinimui, o tuo pačiu – ir komandinių ryšių atkūrimui. „Kadangi susirinkome po gan ilgų atostogų, pagrindinis šios treniruočių stovyklos akcentas buvo fizinis pasirengimas. Turėjome po dvi treniruotes per dieną, daug laiko praleidome kopose, ant smėlio, prie jūros.

Tačiau merginos ne tik treniravosi, bet ir daug bendravo, kartu leido laisvą laiką, o tai labai padėjo kuriant pozityvų komandos mikroklimatą. Apskritai, esu labai patenkintas visų žalgiriečių darbu treniruotėse, o dar labiau – jų tarpusavio bendravimu, komandine dvasia ir profesionaliu požiūriu į darbą ir laisvalaikį“, – teigė K. Jasaitis.

Žalgiriečių strategui antrino ir komandos kapitonė Laura Ruzgutė. Anot jos, sezono metu futbolininkės dažniausiai susitinka tik treniruotėse ir rungtynėse, o šį kartą buvo puiki proga praleisti daug laiko drauge ir geriau pažinti viena kitą. „Smagu buvo susirinkti su komanda po atostogų. Merginos gerai pailsėjo, todėl grįžo motyvuotos treniruotis ir pasiilgusios futbolo. Puiku, kad turėjome galimybę pradėti pasiruošimą antrajai sezono daliai Liepojoje, prie jūros, nes grįžti po atostogų į treniruotes visada būna sunku, o stovyklos aplinka leido komandai pabūti kartu, pasimėgauti jūra, todėl ir didelio fizinio nuovargio nejautėme“, – kalbėjo L. Ruzgutė.

Pasak L. Ruzgutės, treniruočių stovykla Liepojoje buvo įvadinė į pasiruošimo antrai sezono daliai procesą. „Ji buvo labiau skirta vėl priprasti prie treniruočių ritmo, o taip pat – pabūti kartu, visoms dar labiau suartėti, sutvirtinti komandinius ryšius. Tikiu, kad tai matysis ir aikštelėje. Rimčiausias darbas prasidės LEU stadione jau kitą savaitę. Neabejoju, kad tinkamai pasiruošime antrai sezono daliai, nes laukia dar daug nelengvų rungtynių išsikeltam tikslui pasiekti“, – konstatavo MFA „Žalgiris“-MRU kapitonė.

Grįžusios į Vilnių žalgirietės pratęs pasirengimą LMFA A lygos trečiojo rato kovoms. Artimiausią savaitę futbolininkės treniruosis LEU stadione, o penktadienį išmėgins jėgas kontrolinėse rungtynėse. Rugpjūčio 8 d. A lygos 11 turo rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU Utenoje susitiks su vietos „Utenio“ ekipa.

Po 10 rungtynių 22 taškus surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU komanda A lygoje užima antrą vietą. Pirmoje tvirtai įsitaisiusi visas rungtynes laimėjusi Šiaulių „Gintra-Universitetas“ komanda, o trečią ir ketvirtą vietas užima po 13 taškų surinkusios Gargždų „Banga“ ir „Kauno Žalgiris“.