Trečiadienį pasirodymą 2021-2022 m. Merginų Elitinės lygos (iki 17 metų) pirmenybėse užbaigs MFA „Žalgiris“-MRU komanda. Čempionių titulą prieš kelis turus užsitikrinusios žalgirietės sostinės LEU stadione susitiks su Šiaulių „Gintra-ŠSG-FA Šiauliai“ futbolininkėmis.

Pirmoji komandų akistata praėjusių metų lapkričio 19 d. vyko Šiauliuose ir baigėsi MFA „Žalgiris“-MRU pergale 5:0 (3:0). Tada po du įvarčius pelnė Austėja Petkevičiūtė ir Žemyna Lekavičiūtė, kartą pasižymėjo Karolina Jasaitytė.

Per 11 turų žalgirietės iškovojo 10 pergalių, o pirmuosius taškus prarado tik 11 ture, kai lygiosiomis 2:2 sužaidė su Utenos „Uteniu“. Surinkusi 31 tašką MFA „Žalgiris“-MRU MEL (U-17) pirmenybėse užima pirmą vietą ir niekam jos jau nebeužleis.

Tuo metu 11 taškų turinčios Šiaulių „Gintra-ŠSG-FA Šiauliai“ žengia šeštoje pozicijoje. Įdomu, kad net 8 taškus šiaulietės surinko pirmame pirmenybių rate, o antrame patyrė jau keturias nesėkmes ir tik kartą iškovojo pergalę, kai savo aikštėje 2:1 nugalėjo „Utenį“.

MFA „Žalgiris“-MRU ekipa per 11 rungtynių pelnė 69 įvarčius, o iš savo vartų kamuolį traukė tik 3 kartus. Rezultatyviausiai žaidžia 18 įvarčių pelniusi Ž. Lekavičiūtė, 13 kartų pasižymėjo Ineta Šukštulytė, 7 – K. Jasaitytė, po 5 – Gytė Ulenskaitė ir Kotryna Maželytė.

„Gintra-ŠSG-FA Šiauliai“ futbolininkės pasižymėjo 30 kartų ir praleido 47 įvarčius. Rezultatyviausiai MEL U17 pirmenybėse žaidžia 13 įvarčių įmušusi Saulutė Railaitė.

MFA „Žalgiris“-MRU ir Šiaulių „Gintra-ŠSG-FA Šiauliai“ rungtynės trečiadienį prasidės 18 val.