MFA „Žalgiris-MRU“ komanda „Topo centras Euronics“ A lygos čempionate patyrė trečią pralaimėjimą šį sezoną. Vilnietės netikėtai 1:3 nusileido trečią vietą turnyro lentelėje užimančiai „FK Transinvest“ komandai.
„Varžovės – tikrai labai pajėgios, tai gerai subalansuota komanda, turinti aukšto lygio futbolininkių. Jos mus nubaudė už mūsų klaidas, o mes savo susikurtų galimybių neišnaudojome“, – po rungtynių sakė vilniečių komandos vyriausiasis treneris Bogdanas Lukashenko.
Jau ne pirmą kartą žalgirietės susikuria išties nemažai realių galimybių įmušti įvartį, bet… Taip buvo ir šį kartą: rezultatas tikrai neatspindi įvykių eigos aikštelėje. Aišku, netikėtumu tapo 14-ą minutę praleistas pirmasis įvartis, išmušęs aikštės šeimininkes iš rungtynių ritmo. Vis dėlto pirmo kėlinio pabaigoje Paula Simone Nicole Ellis tiksliu smūgiu rezultatą išlygino. Ir kai atrodė, kad per pertrauką tarp kėlinių „Žalgiris-MRU“ ekipa galės priimti sprendimus dėl tolesnės strategijos, „FK Transinvest“ sugebėjo įmušti įvartį „į rūbinę“: išnaudojusios vartininkės klaidą, varžovės išsiveržė į priekį 2:1.
Antras rungtynių kėlinys vyko pagal panašų scenarijų: „Žalgiris-MRU“ mėgino kurti galimybes, tačiau savo šansą dar sykį išnaudojo „FK Transinvest“ – 3:1.
„Panašu, kad Fortūna pastaruoju metu nuo mūsų komandos nusisuko. Mes tikrai mėginame kurti žaidimo galimybes, neturiu priekaištų merginoms, tačiau šį sykį varžovės išnaudojo bene visas mūsų klaidas, o mes savo galimybėmis nepasinaudojome. Reikės tiesiog dar daugiau darbo treniruotėse – taškų barstyti tikrai nebegalime, nes tikslia nesikeičia. Visai komandai reikia psichologinio impulso, tikiuosi, kad pozityvą atneš artimiausios rungtynės“, – sakė vilniečių komandos strategas.
Po 9 turų „Žalgiris-MRU“ turi 18 taškų ir užima antrą vietą. Artimiausia dvikova – birželio 23 dieną, sekmadienį, į Vilnių atvyks „FC Hegelmann“, kuri turnyro lentelėje užima 4-ą vietą.