Sėkmingiausia ir struktūriškai stipriausia Vilniaus miesto moterų futbolo akademija “Žalgiris” stiprinasi ir kviečia prisijungti įvairaus amžiaus mergaites į futbolo akademiją!

#AtraskSave futbole, prisijungiant prie futbolo klubo, kuris puoselėja tikrąsias vertybes, ugdo talentus ir telkia merginų bendruomenę, mylinčią šią sporto šaką numeris visame pasaulyje.

Moterų futbolo akademijos “Žalgiris” tikslai: rengti futbolo treniruotes mergaitėms, populiarinti moterų futbolą, dalyvauti aukščiausio lygio nacionaliniuose čempionatuose ir tarptautiniuose turnyruose, ugdyti jaunųjų žaidėjų meistriškumą. Tai vienintelė moterų futbolo akademija Lietuvoje, dalyvaujanti šalies moterų futbolo bei salės futbolo aukščiausiuose divizionuose, taip pat vystanti įvairių amžiaus grupių struktūrą. Nuo įkūrimo pradžios akademija siekia įgyvendinti tikslus, kurie per daugelį metų virto LAIMĖJIMAIS.

Pildomos mergaičių grupės nuo 2009 gim. m. ir jaunesnės. Taip pat vykdomos atrankos vyresnėms mergaitėms, kurių amžius 2005 gim. m. ir jaunesnės.

Treniruotės vykdomos LEU stadione (Kraševskio g. 2)

Registruokis į futbolo akademiją jau dabar  www.mfazalgiris.lt