Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU sausio 14 dieną sužaidė trečias rungtynes 2023–2024 metų sezono Lietuvos moterų salės futbolo čempionate. Pietų-Rytų regiono grupėje žaidžiančios žalgirietės 11:1 (7:0) sutriuškino „Marijampolė City“ ekipą ir iškovojo trečią pergalę.

Po tris įvarčius nugalėtojoms pelnė Karilė Liužinaitė ir Gabija Valiukevičiūtė, du pridėjo Augustė Andrijevskytė, po vieną kartą pasižymėjo Dija Marija Laniauskaitė, Ineta Šukštulytė ir Vismantė Čereškaitė.

Jau 1 min. K. Liužinaitė atidarė MFA „Žalgiris“-MRU įvarčių sąskaitą, o iš viso per pirmas 30 minučių į viešnių vartus krito septyni įvarčiai. Antro kėlinio pradžioje „Marijampolė City“ žaidėja Edita Petraškienė sumažino atsilikimą, bet žalgirietės atsakė keturiais taikliais smūgiais ir iškovojo įtikinamą pergalę.

„Šiose rungtynėse siekėme ne šiaip laimėti, ar įmušti kuo daugiau įvarčių, bet laikytis tam tikrų susitarimų ir taktinių sprendimų. Tikrai galėjome laimėti gerokai didesniu skirtumu, tačiau galiu tik pagirti žaidėjas, kad jos stengėsi įgyvendinti trenerio sumanymus. Kita vertus, smagu, kad šį kartą įvarčiais prapliupo iki šiol „tylėjusios“ žaidėjos. Tai yra dar vienas žingsnis link svarbiausių čempionato kovų, tad labai gerai, kad vis daugiau futbolininkių pajunta įvarčių skonį“, – konstatavo MFA „Žalgiris“-MRU vyriausias treneris Donatas Gražulis.

Kitose Pietų-Rytų regiono grupės komandų rungtynėse FK „Jonava“ net 16:1 sutriuškino Tauragės SC-MFK komandą, o FK „Vilkija“ 7:1 nugalėjo Marijampolės FC futbolininkes.

Po trijų turų Pietų-Rytų regione pirmauja 9 taškus surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU, Jonavos ir Vilkijos komandos turi po 6 taškus, Tauragės ir Marijmapolės FC ekipų sąskaitoje yra po 3 taškus. Paskutinėje vietoje rikiuojasi visas rungtynes pralaimėjusi „Marijampolė City“.

Šiaurės-Vakarų regiono grupėje pirmauja po tris pergales iškovojusios Gargždų „Banga“ ir Šiaulių „Gintra“-ŠSG. 6 taškus turi FA „Šiauliai“, 3 – Šiaulių FK „Mamukai“. Tuo metu po tris nesėkmes patyrusios Plungės Babrungas ir Joniškio „Saned“ žengia turnyrinės lentelės dugne.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU žais sausio 21 d., kai savo aikštėje priims Tauragės SC-MFK futbolininkes.