Pirmąjame Lietuvos moterų salės futbolo čempionato etape Pietų-Rytų grupėje pirmą vietą užėmusi Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU komanda jau šį trečiadienį pradės kovas atkrintamosiose varžybose. Čempionato ketvirtfinalyje žalgirietės susitiks su Panevėžio FA-FK „Panevėžys-PRSSG“ ekipa.

Šiaurės-Vakarų grupėje žaidusios panevėžietės pirmame varžybų etape patyrės tris nesėkmes (2:11 nusileido Gargždų „Bangai“, 1:13 – Šiaulių FA „Šiauliai-ŠSG“ ekipai ir 1:5 – Panevėžio „Ekranui“) ir finišavo paskutinėje – ketvirtoje pozicijoje. Savo ruožtu, pirmą vietą Pietų-Rytų grupėje užėmusi MFA „Žalgiris“-MRU pirmame etape įveikė Tauragės SC-MFK (13:1), Marijampolės „Marijampolė City“ (8:1) ir FK „Vilkija“ (6:3) komandas.

„Pirmas etapas ir jo metu iškovotos pergalės jau tapo istorija, atkrintamosiose varžybose viskas prasideda iš naujo. Būtinas maksimalus nusiteikimas, negalime leisti sau galvoti, kad susitinkame su potencialiai silpnesnėmis varžovėmis, nes čia yra tik vienerios rungtynės, kito šanso pasitaisyti nebus. Tikiu, kad futbolininkės pademonstruos savo geriausias savybes, susidoros su psichologine įtampa ir įrodys savo pranašumą“, – prieš rungtynes kalbėjo MFA „Žalgiris“-MRU vyriausias treneris Donatas Gražulis.

Praėjusiame sezone su FA-FK „Panevėžys-PRSSG“ ekipa žalgirietės susitiko paskutinėse čempionato rungtynėse ir dvikovoje dėl 3-ios vietos 0:1 nusileido varžovėms. Tose rungtynėse pergalę Panevėžio komandai lėmė vienintelis tikslus Vestos Ilgūnaitės smūgis. Visgi, šiais metais Panevėžio komandos gretose nebėra pernykščių lyderių – Aušrinės Klevečkaitės, V. Ilgūnaitės ir Vismantės Čereškaitės, o pagrindinis žaidimo krūvis tenka jaunoms sporto gimnazijos auklėtinėms.

Tuo metu MFA „Žalgiris“-MRU į ketvirtfinalį žengia be nuostolių ir tinkamai pasirengusios svarbiausiems išbandymams. „Smagu, kad pavyko išvengti traumų, visos žaidėjos sveikos ir galės padėti komandai. Papildomos motyvacijos prideda ir tai, kad pernai panevėžietės iš mūsų perėmė bronzos medalius. Be abejo, matome, kad šiais metais varžovės yra ženkliai pasikeitusios, tačiau į jų sudėtį nesidairome, turime savo tikslus, susitarimus, žaidimo planą ir uždavinius. Jei žaisime taip kaip galime ir mokame – viskas bus gerai“, – konstatavo D. Gražulis.

MFA „Žalgiris“-MRU ir FA-FK „Panevėžys-PRSSG“ dvikova sostinės MRU Didžiojoje salėje trečiadienį prasidės 17 val.

Kitose Lietuvos moterų salės futbolo čempionato ketvirtfinalio porose susitiks FK „Vilkija“ ir Panevėžio FK „Ekranas“, nugalėtojų titulą ginanti FA „Šiauliai“-ŠSG egzaminuos Tauragės SC-MFK, o Gargždų „Banga“ grumsis su „Marijampolė City“.