Antrus metus iš eilės Lietuvos moterų futsal čempionate dėl bronzos kovojusios Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės klaidų nekartojo ir sezoną užbaigė pergalinga gaida. Sekmadienį Birštone vykusiose rungtynėse dėl trečios vietos MFA „Žalgiris“-MRU užtikrintai 6:1 (2:0) įveikė FK „Vilkija“ komandą ir iškovojo bronzinius apdovanojimus. Nugalėtojoms tris įvarčius pelnė Karilė Liužinaitė, po kartą pasižymėjo Dovilė Dockaitė ir Barbara Antonovič, o vieną įvartį į savus vartus įmušė „Vilkijos“ žaidėja. Varžovės vienintelį įvartį pelnė pačioje rungtynių pabaigoje, kai 38 minutę pasižymėjo Gabija Diškevičiūtė.

Prieš metus Lietuvos salės futbolo čempionato bronzinėse rungtynėse žalgirietės 0:1 nusileido FA-FK „Panevėžys-PRSSG“ komandai ir liko be medalių, tačiau šį kartą abejonių dėl MFA „Žalgiris“-MRU pergalės nebuvo. Tiesa, pirmomis rungtynių minutėmis abi komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais, bet 6 min. žalgirietės pasinaudojo varžovių klaida ir po Augustės Andrijevskytės perdavimo D. Dockaitė stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į „Vilkijos“ vartus.

Išsiveržusios į priekį žalgirietės šiek tiek atsitraukė ir leido ilgiau su kamuoliu žaisti „Vilkijos“ futbolininkėms, o pačios ieškojo progų kontratakoms. Taktinė kova vyko iki pat pirmo kėlinio pabaigos, kai prasidėjus paskutinei kėlinio minutes K. Liužinaitė po Barbaros Antonovič perdavimo nuo kampinio gairelės pelnė antrą įvartį.

Galutinai Vilkijos futbolininkių viltis pakovoti dėl pergalės sugriovė nesėkminga antro kėlinio pradžia. 22 min. K. Liužinaitė smūgiavo į vartus, bet kamuolio kelyje atsidūrusi Evelina Ščerbavičiūtė nukreipė jį į savus vartus. Mėgindamos pakeisti rungtynių eigą MFA „Žalgiris“-MRU varžovės pabandė didesnėmis pajėgomis atakuoti – ir buvo nubaustos dar trimis įvarčiais.

29 min. po puikiai įžaisto baudos smūgio ketvirtą rungtynių įvartį pelnė K. Liužinaitė, po kelių minučių jau B. Antonovič išradingai kulniuku penktą kartą nuginklavo „Vilkijos“ vartininkę Rūtą Petrauskaitę, o 37 min. savo trečią, o komandos – šeštą įvartį po Viktorijos Čiapaitės perdavimo įmušė K. Liužinaitė.

Nors baigiantis rungtynėms garbės įvartį pelnė ir „Vilkijos“ futbolininkės, tačiau įtakos rungtynių baigčiai tai jau neturėjo. Laimėjusios rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės galutinėje Lietuvos moterų futsal čempionato rikiuotėje užėmė trečią vietą ir iškovojo bronzos medalius.

Lietuvos moterų salės futbolo čempionato finalinėse rungtynėse susitiko „Šiaulių“-ŠSG ir Gargždų „Banga“. Nugalėtojų titulą gynusios šiaulietės pirmame kėlinyje du kartus pirmavo, tačiau antroje rungtynių dalyje subyrėjo ir net 2:11 nusileido pirmą kartą čempionių titulą iškovojusioms Gargždų futbolininkėms.