Merginų Elitinės Lygos (MEL) U15 čempionate pirmuosius taškus prarado MFA „Žalgiris“-MRU komanda. Spalio 14 d. vykusiose 5 turo rungtynėse žalgirietės svečiuose lygiosiomis 0:0 sužaidė su Gargždų „Banga“. Tiesa, MFA „Žalgiris“-MRU į Vilnių sugrįžo su dviem taškais, nes baudinių seriją laimėjo rezultatu 3:2.

„Važiavome į Gargždus sužaisti dar vienų pergalingų rungtynių, tačiau ne viskas buvo taip paprasta. Nors didžiąją laiko dalį buvome su kamuoliu, bet mūsų sumanymus griovė kibios ir greitos varžovių gynėjos, taip pat puikiai pirmajame kėlinyje savo komandą gelbėjusi vartininkė. Manau, rungtynėms perlaužti reikėjo vos vieno įvarčio, bet, kai jo nepasiekėme, vienoje pusėje vis kilo pasitikėjimas, o kitoje – pečius slėgė nerimastingumas. Paskutinėse minutėse varžovės sugebėjo tris kartus pabėgti 1 prieš 1 su mūsų vartininke, bet ten mus gelbėjo tiek Ieva, tiek fortūna. Džiugu, jog pelnėme pergalę po baudinių serijos, ji mums šiame sezone pirmoji. Džiaugiuosi merginų koncentracija ir noru laimėti. Tuo pačiu visos ant savęs pykstame dėl prarasto taško ir sieksime žaidimą pagerinti“, – teigė MFA „Žalgiris“-MRU U15 komandos trenerė Aistė Griciūtė.

Trimis pergalėmis MEL U15 čempionate startavusi MFA „Žalgiris“-MRU komanda Gargžduose pirmą kartą šį sezoną aikštę paliko nepelniusi įvarčio, tačiau trečią kartą neleido pasižymėti ir savo varžovėms. Per ketverias rungtynes 12 įvarčių pelniusios žalgirietės yra praleidusios vos 1 įvartį.

Surinkusi 11 taškų MFA „Žalgiris“-MRU ir toliau išlieka MEL U15 čempionato turnyrinės lentelės viršūnėje. 9 taškus turi Vilniaus MFA „Bitės“, su 7 trečioje pozicijoje žengia Gargždų „Banga“.

Kitas rungtynes MEL U15 pirmenybėse MFA „Žalgiris“-MRU žais spalio 28 d. su paskutinę vietą užimančiomis FA „Kauno Žalgirio“ FA (1 taškas) futbolininkėmis.

STATISTIKA

Gargždų „Banga“ – MFA „Žalgiris“-MRU 0:0 (2:3 baudiniai)

Įspėjimas: 67 min. A. Tamošauskaitė („Banga“).

MFA „Žalgiris“-MRU: Ieva Kaminskaitė, Karolina Vilimaitė (67 min. Medilė Rumbutytė), Justė Jacaitė (67 min. Aurėja Kilikevičiūtė), Aušrinė Jankūnaitė, Elena Ostrauskaitė, Orinta Romankevič, Viltė Bekionytė, Monika Suščinskytė, Patricja Penkauskaitė, Grytė Vaisbrodė, Andrėja Jusiūtė, Matryna Ogylbaitė. Atsargoje: Gabrielė Gaurilčikaitė, Noada Dautartaitė, Meda Grikytė, Ugnė Jusevičiūtė, Greta Kelertaitė.