Merginų Elitinės lygos (MEL) U15 čempionato 9 turo rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU šeštadienį svečiuose 4:0 (2:0) įveikė Gargždų „Bangos“ komandą ir antrame varžybų rate iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Kaip ir pirmose antrojo rato rungtynėse su „Hegelmann Akademija“ komanda, jaunosios žalgirietės jau pačioje dvikovos pradžioje pasiuntė į nokdauną savo varžoves. 2 min. Grytė Vaisbrodė realizavo 11 metrų baudos smūgį ir išvedė savo komandą į priekį, o 29 min. Radvilė Kelečiūtė padidino žalgiriečių persvarą.

Antro kėlinio pradžioje MFA „Žalgiris“-MRU surengė dar dvi rezultatyvias atakas. 46 min. G. Vaisbrodė, o 49 min. Viltė Bekonytė savo įvarčių įtvirtino viešnių iš Vilniaus pranašumą ir solidžią pergalę.

Komandos trenerė Aistė Griciūtė teigė, kad išvykoje dalyvavo bene optimali sudėtis, o anksti nulemta rungtynių baigtis suteikė galimybę išmėginti ir naujas futbolininkes. „Atvykome beveik pilnai susikomplektavusios, davėme žaidimo laiko ir naujokėms, kurias bandome integruoti į didįjį futbolą. Sužaidėme tikrai geras rungtynes, turėjome itin daug momentų, varžoves stipriai gelbėjo sėkmingai žaidusi vartininkė, susirinkusi visus smūgius iš distancijos. Smagu, kad laimėjome, bet kitoms rungtynėms turime pagerinti žaidimą trečioje zonoje ir tiksliau pildyti susikurtas progas“, – pastebėjo A. Griciūtė.

MEL U15 čempionate per aštuonerias rungtynes surinkusios 23 taškus žalgirietės tvirtai žengia pirmoje pozicijoje. Antroje vietoje – 16 taškų turinčios MFA „Bitės“, trečioje – FC „Džiugas“-FK „Babrungas“ (15 taškų). Tiesa, šios komandos yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis mažiai nei žalgirietės.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės žais gegužės 13 d., išvykoje su FK „Saned-Joniškio SC“ (3 taškai) komanda.

STATISTIKA

Gargždų „Banga“ – MFA „Žalgiris“-MRU 0:4 (0:2)

Įvarčiai: 2 (iš 11 m) ir 46 min. G. Vaisbrodė; 29 min. R. Kelečiūtė, 49 min. V. Bekonytė.

Įspėjimas: 80 min. R. Kelečiūtė.

MFA „Žalgiris“-MRU: Ieva Kaminskaitė, Emilija Gerasimova (64 min. Ekaterina Kirilova), Ugnė Čiumbaraitė (50 min. Augustė Baltrušaitytė), Gerda Auksutytė, Orinta Romankevič, Andrėja Jusiūtė (41 min. Viltė Bekionytė), Monika Suščinskytė, Grytė Vaisbrodė, Laura Grucytė (50 min. Noada Dautartaitė), Radvilė Kelečiūtė, Ugnė Jusevičiūtė (50 min. Arina Choroškina). Atsargoje: Medilė Rumbutytė, Meda Grikytė.