„Spark Energy“ Lietuvos moterų futbolo A lygos 18 turo rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU sekmadienį svečiuose net 7:0 (2:0) sutriuškino Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą ir iškovojo stambiausią sezono pergalę. Iki šių rungtynių rekordinė buvo prieš Gargždų “Bangą” pasiekta pergalė rezultatu 5:0. Sekmadienį tris įvarčius nugalėtojoms pelnė puolėja iš Ganos Gifty Assifuah, du pridėjo kanadietė Jullien Ramirez, po vieną – Erika Šupelytė ir Ineta Šukštulytė.

Žalgirietės puikiai pradėjo rungtynes ir jau pačioje jų pradžioje pavojingai į šeimininkių vartus smūgiavo E. Šupelytė. Nors pirmasis rezultatyviausios MFA „Žalgiris“-MRU žaidėjos smūgis buvo šiek tiek netikslus, bet dar po kelių minučių Erika gavo antrą šansą – ir pelnė pirmąjį rungtynių įvartį.

Išsiveržusios į priekį žalgirietės ir toliau tęsė savo atakas. Pavojingai į vartus smūgiavo Debora Stone, po kampinio kelių centimetrų pritrūko Insai Fischer. Vis dėlto, galiausiai žalgiriečių pastangos buvo vainikuotos dar vienu įvarčiu. 23 min. šeiminininkių klaidele gynyboje pasinaudojo G. Assifuah, padidinusi MFA „Žalgiris“-MRU pranašumą.

Pirmame kėlinyje 22-ejų puolėja turėjo ir dar kelias galimybes pasižymėti, o baigiantis kėliniui „Hegelmann“ komandą nuo įvarčio apsaugojo tik skersinis. Tačiau antrame kėlinyje šeimininkių jau niekas nebegelbėjo. 48 min. G. Assifuah smūgiu į tolimą viršutinį vartų kampą pelnė trečią įvartį, o 57 min. po D. Stone perdavimo iš kairio krašto galva pridėjo ir ketvirtą.

Pakrikusią „Hegelmann“ gynybą galutinai sudaužė po keitimo aikštėje pasirodžiusios žalgirietės – du įvarčius po greitų atakų pelniusi J. Ramirez ir paskutinį tašką rungtynėse padėjusi I. Šukštulytė.

Iškovojusios pergalę žalgirietės A lygoje užsitikrino mažiausiai trečią vietą, o Kauno rajono „Hegelmann“ iš ketvirtos pozicijos jau nebepakils. Tiesa, per 17 rungtynių 32 taškus surinkusios MFA „Žalgiris“-MRU ekipos dar laukia kova dėl antrosios vietos su FK „Vilnius“ komanda. 18 ture vilnietės 2:1 nugalėjo Joniškio „Saned“ ir turi 35 taškus.

Kitas rungtynes žalgirietės žais spalio 19 d. su Šiaulių „Gintra“. Prieš kelias savaites šalies čempionių titulą užsitikrinusios šiaulietės 18 ture 8:0 įveikė Gargždų „Bangą“ ir savo sąskaitoje turi 49 taškus.

Iš 11 turo atkelta MFA „Žalgiris“-MRU ir Šiaulių „Gintros“ dvikova trečiadienį vyks LFF stadione, jos pradžia – 19.30 val.

Kauno raj. „Hegelmann“ – MFA „Žalgiris“-MRU 0:7 (0:2).

Įvarčiai: 5 min. E. Šupelytė, 23, 48 ir 57 min. G. Assifuah, 67 ir 80 min. J. Ramirez, 90 min. I. Šukštulytė.

MFA „Žalgiris“-MRU: Meda Šeškutė, Viktorija Čiapaitė, Karolina Jasaitytė, Augustė Andrijevskytė, Anastasia Sivolobova, Laura Ruzgutė, Irūna Blaškytė, Debora Ngalula (78 min. Ineta Šukštulytė), Margita Vasovič, Erika Šupelytė (62 min. Jullien Ramirez), Gifty Assifuah (70 min. Aristelle Luise). Atsargoje: Dominyka Vaiginytė, Paulė Milkintytė, Agnė Juozulynaitė, Mantė Alminaitė.