Penktadienį MFA „Žalgiris B“-MRU komanda iš LMFA Moterų I lygos 12 turo atkeltose rungtynėse svečiuose 11:0 (4:0) nugalėjo Nemenčinės MFK ekipą.

Po du įvarčius nugalėtojoms pelnė Žemyna Lekavičiūtė, Karolina Jasaitytė, Barbora Žižniauskaitė ir Agnė Juozulynaitė, po vieną – Barbara Antonovič ir Gytė Ulenskaitė, o dar vieną įvartį į savo vartus įsimušė Nemenčinės komandos žaidėja Vaida Poškienė.

Tai buvo jau ketvirtos dviženkliu skirtumu laimėtos žalgiriečių rungtynės šį sezoną I lygoje. Pirmame rate taip pat 11:0 buvo nugalėta Ukmergės SC „Ukmergė“ ekipa, 14:0 – Nemenčinės MFK ir net 18:0 – Švenčionių SC – „Utenio“ komanda.

LMFA Moterų I lygos Pietų-Rytų regiono varžybose visas 8 rungtynes laimėjusios žalgirietės su 24 taškais užima pirmą vietą. Artimiausios persekiotojos – FK „Vilnius B“ ekipa po 7 rungtynių turi 18 taškų ir užima antrą vietą, o trečioje – 15 taškų per 7 mačus surinkusi Ukmergės komanda.

Būtent su Ukmergės SC „Ukmergė“ ekipa MFA „Žalgiris B“-MRU susitiks artimiausiame I lygos ture. Šios rungtynės rugpjūčio 19 d. įvyks Ukmergėje.

STATISTIKA

Nemenčinės MFK – MFA „Žalgiris B“-MRU 0:11 (0:4).

Įvarčiai: 10 ir 55 min. Ž. Lekavičiūtė, 15 ir 37 min. K. Jasaitytė, 40 min. B. Antonovič, 46 ir 47 min. B. Žižniauskaitė, 56 min. G. Ulenskaitė, 70 ir 79 min. A. Juozulynaitė; 62 min. V. Poškienė (į savus vartus).

MFA „Žalgiris B“-MRU: Ineta Šukštulytė, Augustina Šalkauskaitė (46 min. Barbora Žižniauskaitė), Barbara Antonovič, Žemyna Lekavičiūtė, Greta Jaroševičiūtė (46 min. Paulė Saulėnaitė), Ugnė Slankauskaitė, Karolina Jasaitytė, Saulė Uždavinytė (46 min. Agnė Juozulynaitė, Gytė Ulenskaitė, Kotryna Maželytė, Irūna Blaškytė. Atsargoje: Martyna Paplauskaitė, Mantė Alminaitė, Steisė Pesliakaitė, Erika Deventinaitė.