LMFA I lygos pirmenybių Pietų-Rytų regiono 4 ture MFA „Žalgiris B“-MRU trečiadienį savo aikštėje 5:1 (4:1) įveikė Vilkaviškio „Šešupės“ komandą ir iškovojo ketvirtą pergalė iš eilės. Nugalėtojų gretose dubliu pasižymėjo Erika Šupelytė, o net tris įvarčius pelnė Karolina Jasaitytė.

LEU stadione vykusiose rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU nuo pirmų minučių dominavo aikštėje, tačiau pralaužti koncentruotą „Šešupės“ futbolininkių gynybą pavyko tik įpusėjus kėliniui. 23 min. tolimu smūgiu pirmą įvartį pelnė rezultatyviausia I lygos žaidėja E. Šupelytė. Po 5 minučių žalgirietė ir antrą kartą nuginklavo „Šešupės“ vartus saugojusią Gretą Andriuškevičiūtę, bei padidino savo tikslių smūgių kraitį I lygoje iki 14-os.

Visgi, po pelnytų įvarčių šiek tiek atsipalaidavusios žalgirietės netrukus buvo priverstos traukti kamuolį iš savo vartų tinklo. 30 min. Vilkaviškio ekipos gretose I lygoje pirmenybėse žaidžianti MFA „Žalgiris“ klubo struktūros auklėtinė Ieva Žakelytė pasiuntė kamuolį į žalgiriečių vartus ir rezultatą sušvelnino 1:2.

Įmušusios varžovės ir toliau didelėmis pajėgomis gynėsi savos baudos aikštelės prieigose, o žalgirietės nuosekliai ieškojo spragų varžovių gynybiniuose įtvirtinimuose. Kaip paaiškėjo, pavojingiausiu ginklu tapo tolimi smūgiai. 35 ir 41 minutėmis MFA „Žalgiris B“-MRU ekipos gynėja K. Jasaitytė dviem įvarčiais padidino savo komandos persvarą iki 4:1. Antrame kėlinyje 15-metė futbolininkė pridėjo ir trečią įvartį, tokiu būdu atlikdama pirmąjį savo karjeros hetriką.

Beje, Karolina šį sezoną I lygoje įmušė jau 5 įvarčius, 2 įvarčius ji pelnė ir Merginų (iki 15 metų) Elitinės lygos varžybos, taip pat kartą pasižymėjo ir LMFA A lygos čempionate.

Iškovojusi ketvirtą pergalę per ketverias žaistas rungtynes ir surinkusi 12 taškų MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa I lygos Pietų/Rytų regiono pirmenybėse užima pirmą vietą. Kitas rungtynes žalgirietės žais birželio 2 d. su Nemenčinės MFK komanda.

STATISTIKA

Vilniaus MFA „Žalgiris B“-MRU – Vilkaviškio „Šešupė“ 5:1 (4:1)

Įvarčiai: 23 ir 28 min. E. Šupelytė, 35, 41 ir 78 min. K. Jasaitytė; 30 min. I. Žakelytė.

Įspėjimai: 37 min. A. Masteikaitė.

MFA „Žalgiris B“-MRU: Ineta Šukštulytė, Barbara Antonovič (46 min. Barbora Žižniauskaitė), Žemyna Lekavičiūtė, Greta Jaroševičiūtė, Ugnė Slankauskaitė, Karolina Jasaitytė, Emilija Stefanovič (41 min. Mantė Alminaitė), Erika Šupelytė (61 min. Paula Saulėnaitė), Irūna Blaškytė, Saulė Uždavinytė (61 min. Steisė Pesliakaitė), Gytė Ulenskaitė. Atsargoje: Martyna Paplauskaitė, Kotryna Maželytė, Agnė Juozulynaitė.