Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) I lygoje dar vieną pergalę iškovojo MFA „Žalgiris B“-MRU komanda. Iš 10 turo atkeltose rungtynėse žalgirietės šeštadienį savo aikštėje net 10:0 (5:0) įveikė Vilkaviškio FK „Šešupė“ futbolininkes.

Antras rungtynes per trejas dienas žaidusios MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės dvikovoje su paskutinę vietą I lygoje užimančiomis varžovėmis iš Vilkaviškio neturėjo jokių problemų. Be keitimų į sostinę atvykusios „Šešupės“ žaidėjos atsilaikė iki 15 minutės, kuomet pirmą įvartį pelnė Gytė Ulenskaitė, o paskui jau įvarčiai liejosi vienas po kito. Iš viso buvo pelnyta 10 įvarčių, o tiksliais smūgiais pasižymėjo devynios žalgirietės. Du įvarčius pirmame kėlinyje pelnė Patricja Penkauskaitė, po vieną pridėjo G. Ulenskaitė, Austėja Petkevičiūtė, Barbara Antonovič, Ineta Šukštulytė, Emilija Gerasimova, Radvilė Kelečiūtė, Erneta Rinkevičiūtė ir Laura Grucytė.

MFA „Žalgiris B“-MRU vyr. treneris Bogdanas Lukashenko pasidžiaugė smgia rungtynių atmosfera, o dviženklės pergalės perneylg nesureikšmino. „Žinojome, kad varžovės šiuo metu negali rimčiau pasipriešinti, tad ėjome į aikštę ne dirbti, o žaisti futbolą ir mėgautis žaidimu. Taip, įvarčių pelnėme santykinai ne tiek ir daug, bet kai kurie iš jų buvo tikrai nuostabūs. O man asmeniškai svarbiausia, kad juos pelnė beveik visos aikštėje buvusios futbolininkės“, – konstatavo B. Lukashenko.

19 taškų per septynerias rungtynes surinkusi MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa LMFA I lygoje užima pirmą vietą. Antroje rikiuojasi taip pat 16 taškų turinti Ukmergės „SC-Ukmergė“ komanda, trečioje – 15 taškų pelniusi Telšių „Džiugo“ ekipa.

Kitas rungtynes LMFA I lygoje žalgirietės žais tik rugpjūčio 25 d. LEU stadione su penktą vietą pirmenybėse užimančia Vilniaus MFK „Žalgiris“ (13 tšk.) komanda.

STATISTIKA

MFA „Žalgiris B“-MRU – Vilkaviškio FK „Šešupė“ 10:0 (5:0)

Įvarčiai: 15 min. G. Ulenskaitė, 22 min. A. Petkevičiūtė, 37 ir 45 min. P. Penkauskaitė, 39 min. B. Antonovič, 52 min. I. Šukštulytė, 57 min. E. Gerasimova, 58 min. R. Kelečiūtė, 83 min. E. Rinkevičiūtė, 85 min. L. Grucytė.

MFA „Žalgiris B“-MRU: Erneta Rinkevičiūtė, Dija Marija Laniauskaitė, Kotryna Maželytė, Patricja Penkauskaitė (46 min. Emilija Gerasimova), Laura Grucytė, Radvilė Kelečiūtė, Gytė Ulenskaitė, Elinga Pampuškaitė, Ineta Šukštulytė, Barbara Antonovič, Austėja Petkevičiūtė (56 min. Ugnė Grincevičiūtė).