LMFA I lygos pirmenybių nugalėtojų titulą ginanti MFA „Žalgiris B“-MRU šiandien Širvintose susitiks su Kauno rajono FC „Hegelmann B“ ekipa. Tai bus pirmoji komandų tarpusavio akistata, o jos nugalėtojai žengs į finalą.

Tiesa, praėjusiame sezone dabartinės FC „Hegelmann B“ žaidėjos I lygos pirmenybėse dalyvavo su „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos komanda ir tada pusfinalyje taip pat susitiko su MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa. Tąsyk Vilniaus Pilaitės gimnazijos stadione vykusias rungtynes 4:1 laimėjo sostinės žalgirietės.

Šį sezoną I lygoje debiutavusios „Hegelmann B“ futbolininkės Šiaurės-Vakarų grupėje užėmė 2 vietą. Žalgiriečių būsimos varžovės per 12 rungtynių surinko 23 taškus, pelnė 47 įvarčius, o iš savo vartų kamuolį traukė 21 kartą. Rezultatyviasiai reguliariąjame sezone žaidė 13 įvarčių pelniusi Ema Kriaučiūnaitė, 10 pridėjo Rusnė Makarevičiūtė, po 4 kartus pasižymėjo Ieva Brinkytė ir Paulina Morkulytė.

I lygos atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje „Hegelmann B“ savo aikštėje 1:0 įveikė Pietų-Rytų grupės trečioje vietoje finišavusią Vilniaus MFK „Žalgiris“ ekipą. Pergalę lėmusį įvartį kaunietėms 90 min. įmušė Miglė Vaižgėlaitė.

Savo ruožtu, trečiojo iš eilės I lygos nugalėtojų siekiančios žalgirietės Pietų-Rytų regione laimėjo visas 10 rungtynių ir septynių komandų divizione užėmė pirmą vietą. MFA „Žalgiris B“-MRU pelnė 79 įvarčius, o iš savo vartų kamuolį traukė tik 3 kartus. Žalgiriečių ekipoje išsiskyrė 14 įvarčių pelniusi Barbara Antonovič, 13 įvarčių įmušė Ineta Šukštulytė, 9 – Kotryna Levčukaitė, po 5 – Irūna Blaškytė ir Paula Saulėnaitė.

Ketvirtfinalyje sostinės ekipa Širvintose 6:0 nugalėjo Šiaurės-Vakarų grupėje ketvirtą vietą užėmusią Vilkaviškio FK „Šešupė“-„M City“ ekipą. Du įvarčius pelnė B. Antonovič, po vieną pridėjo Kotryna Maželytė, Karolina Jasaitytė, Dija Marija Laniauskaitė ir Adrija Skudutytė.

MFA „Žalgiris B“-MRU ir FC „Hegelmann B“ rungtynės penktadienį Širvintose prasidės 19 val. Kitame LMFA Pirmos lygos pusfinalyje susitiks FK „Utenos Utenis“ ir FK „Vilnius“ B.

Kovą dėl titulo tęs tik rungtynių nugalėtojos.