Šiandien dar vieną kelionę „Topo centras Euronics moterų I lyga“ pirmenybėse pradės Vilniaus MFA „Žalgiris B“-MRU. Nugalėtojų titulą ginančios žalgirietės pirmose sezono rungtynėse susitiks su Telšių FC „Džiugas“ ekipa.

Pernai MFA „Žalgiris B“-MRU ir „Džiugas“ grūmėsi dėl aukso, o lemiamoje akistatoje pranašesnės buvo žalgirietės. Praėjusių metų spalio 20 d. Kaune vykusiame I lygos finale žalgirietės 5:0 įveikė Telšių futbolo atstoves ir po metų pertraukos susigrąžino nugalėtojų titulą. Tose rungtynėse du įvarčius pelnė Milda Ivanciūtė, po vieną pridėjo Ugnė Slankauskaitė, Radvilė Kelečiūtė ir Paula Saulėnaitė. Reguliariame sezone vienintelės tarpusavio rungtynės baigėsi žalgiriečių laimėjimu 2:0. Tąsyk įvarčius nugalėtojoms pelnė Žemyna Lekavičiūtė ir Elinga Pampuškaitė.

Visą sezoną be kluptelėjimų įveikusios žalgirietės pernai susigrąžino I lygos nugalėtojų titulą, kurį prieš tai buvo pelniusios 2020 ir 2021 metais. Savo ruožtu, FC „Džiugas“ pirmenybėse debiutavo 2022 metais ir jau antruoju bandymu nukeliavo iki pat finalo.

MFA „Žalgiris B“-MRU tai bus pirmosios rungtynės „Topo centras Euronics moterų I lyga“ pirmenybėse, tuo metu Telšių futbolininkės naują sezoną pradėjo kovo 22 dieną, kai savo aikštėje net 17:1 sutriuškino Joniškio „Saned“ B ekipą. Šiame susitikime nugalėtojoms keturis įvarčius įmušė Kornelija Kačenauskaitė, „hetrikus“ atliko Margarita Vagdarytė ir Augustė Badaugaitė, dublius – Marija Stasiulytė ir Elinga Gechtė. Po kartą įvartį mušė Goda Grubliauskaitė, Liucija Zakarauskaitė ir Laura Radžiūtė.

Šį sezoną dėl „Topo centras Euronics“ vardu pavadintos I lygos nugalėtojų titulo kovoja 13 komandų: be nugalėtojų titulą ginsiančios MFA „Žalgiris“ B-MRU ekipos ir Telšių „Džiugo“ kovose dalyvaus Utenos „Utenis“, FA „Šiauliai“-ŠSG, FC „Hegelmann“ B, FK „Babrungas“, FK „Gintra“ B, FK „Nevėžis“, FK „Saned“ B, FK „Šešupė“, FK „Vilkija“, FK „Žalgiris“ ir MFA „Bitės“.

Pirmenybes sudarys trys etapai: trylikos turų reguliarusis sezonas, pusfinaliai ir rungtynės dėl žemesnių vietų, finalinio ketverto renginys.

Penktadienį MFA „Žalgiris B“-MRU ir Telšių „Džiugas“ dvikova vyks BFA arenoje, jos pradžia – 20 val.