LMFA Pirmos lygos 2 turo rungtynėse įspūdingą pergalę iškovojo MFA „Žalgiris B“-MRU komanda. Žalgirietės svečiuose net 18:0 (12:0) sutriuškino Širvintų SC komanda. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė keturis įvarčius pelniusi Ugnė Slankauskaitė, po tris kartus pasižymėjo Kotryna Levčukaitė ir Kotryna Maželytė, po du – Judita Traubaitė ir Barbara Antonovič, po kartą – Ineta Šukštulytė, Irūna Blaškytė, Mantė Alminaitė ir Paula Saulėnaitė.

Šeimininkės žalgiriečių ataką škvalą atlaikė tik 12 minučių. Tada K. Levčukaitė atidarė įvarčių sąskaitą, dar po kelių minučių U. Slankauskaitė realizavo 11 metrų baudinį ir pelnė antrą įvartį, o paskui jau įvarčių fejerverkai sproginėjo faktiškai be sustojimo. Nuo 16-os iki 45-os minučių MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės įmušė net 10 įvarčių ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 12:0.

Antro kėlinio pradžioje žalgiriečių taikiklis kiek nusimušė, bet 60 minutę K. Maželytė pelnė 13-ą, o po kelių minučių – ir 14-ą įvarčius. Baigiantis rungtynėms įvarčių salvės vėl sudrebino Širvintų miesto stadioną, o paskutinius potėpius atliko K. Levčukaitė, M. Alminaitė ir P. Saulėnaitė.

Pirmos lygos nugalėtojų titulą ginančios žalgirietės 2022 m. sezoną pradėjo pergale 2:0 prieš Vilnius B futbolininkes, o širvintiškės net 0:12 nusileido Utenos „Utenio“ komandai.

Iš viso pelniusios 18 įvarčių MFA „Žalgiris B“-MRU futbolininkės pakartojo pernykštį komandos rezultatyvumo rekordą. 2021 m. balandžio 10 d. dubleris Pirmos lygos 7 turo rungtynėse taip pat 18:0 sutriuškino Švenčionių SC ekipą.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris B“-MRU komanda žais gegužės 25. LMFA Pirmos lygos 3 turo rungtynėse žalgirietės susitiks su kitos sostinės komandos – MFK „Žalgiris“ atstovėmis.