LMFA I lygos pirmenybėse Pietų-Rytų regiono 7 turo rungtynėse MFA „Žalgiris B“-MRU penktadienį 14:0 (6:0) sutriuškino Širvintų SC komandą. Net 6 įvarčius nugalėtojoms pelnė komandos kapitonė Barbara Antonovič, po 2 pridėjo Ineta Šukštulytė ir Paula Saulėnaitė, po kartą pasižymėjo Gytė Ulenskaitė, Kotryna Maželytė, Agnė Juozulynaitė ir Saulė Uždavinytė.

Paskutinę vietą pirmenybėse užimanti Širvintų komanda pirmoje vietoje žengiančių žalgiriečių atakų škvalą atlaikė tik 9 minutes. Tada pirmąjį savo įvartį pelnė MFA „Žalgiris B“-MRU ekipos kapitonė B. Antonovič, o paskui įvarčiai byrėjo lyg iš gausybės rago. Pirmame kėlinyje žalgirietės į viešnių vartus pasiuntė šešis įvarčius, o antrame pridėjo dar aštuonis.

Tiesa, 14 įvarčių – tai anaiptol ne pats geriausias sezono pasiekimas. 2 ture žalgirietės į Širvintų SC komandos vartus pelnė net 18 įvarčių, o 5-ame ture Alytaus MFK-SRC ekipą nugalėjo 16:0.

Penktadienį net šešis įvarčius pelnė rezultatyviausias karjeros rungtynes LMFA I lygoje sužaidusi B. Antonovič. Jos teigimu, įvarčių rekordo specialiai nesivaikė, bet šiose rungtynėse lydėjo sėkmė, o ir priešininkės pernelyg netrukdė. „Man tai pirmos tokios rungtynės, kai pavyko pelnyti tiek įvarčių. Sėkmės dalykas, na ir priešininkės leido laisvai smūgiuoti. Su daugiau smūgių atsirado ir daugiau įvarčių. Kalbant apie komandos rezultatyvumą, tikriausiai galima sakyti, kad 14 įvarčių yra daugiau negu reikia, juo labiau, kad rungtynėse progą pasireikšti gavo ir rečiau tiksliais smūgiais pasižyminčios žaidėjos. Bet matėsi, kad su kiekvienu įvarčiu atsiranda vis didesnis pasitikėjimas savimi, atsiranda staigesnių sprendimų, gerėja realizacija. Varžovės neturėjo rimtesnių priešnuodžių, jos pasirinko žaisti gynybinį žaidimą, tad daugiausiai laiko su kamuoliu praleidome jų aikštės pusėje“, – pastebėjo B. Antonovič.

Trečią sezoną LMFA I lygoje žaidžianti 26-erių futbolininkė šiais metais per 7 rungtynes jau pelnė 12 įvarčių. Anot jos, šis sezonas, bent jau įvarčių prasme, neabejotinai geriausias. „Manau, kad tai lemia didesnis treniruočių skaičius ir reguliarumas treniruojantis. Taip pat jaučiu ir didelę komandos paramą, paskatinimą mušti įvarčius. Tikiuosi, kad šį sezoną jų bus dar ne vienas“, – vylėsi B. Antonovič.

Septintą pergalę iš eilės iškovojusi ir 21 tašką surinkusi MFA „Žalgiris B“-MRU ekipa kitas rungtynes LMFA I lygos pirmenybėse žais rugsėjo 16 d. su MFK „Žalgiris“ komanda.

STATISTIKA

MFA „Žalgiris B“-MRU – Širvintų SC 14:0 (6:0)

Įvarčiai: 9, 15, 16, 57, 62 ir 65 min. (11 m) – B. Antonovič, 13 min. G. Ulenskaitė, 22 min. K. Maželytė, 43 ir 79 min. – I. Šukštulytė, 63 ir 70 min. – P. Saulėnaitė, 65 min. A. Juozulynaitė, 69 min. S. Uždavinytė.

MFA „Žalgiris B“-MRU: Austėja Petkevičiūtė, Dija Marija Laniauskaitė, Kotryna Maželytė (66 min. Elinga Pampuškaitė), Saulė Uždavinytė, Gytė Ulenskaitė (46 min. Mantė Alminaitė), Irūna Blaškytė (66 min. Emilija Luščinskaja), Agnė Juozulynaitė, Barbara Antonovič, Judita Traubaitė, Paula Saulėnaitė, Ineta Šukštulytė. Atsargoje: Emilija Kaziul, Emilija Stefanovič.