Merginų elitinės lygos (MEL) U15 čempionato pirmose rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU antradienį LEU stadione 5:1 (3:0) nugalėjo Ukmergės „SC-Ukmergė“ ekipą. Po du įvarčius nugalėtojoms pelnė Grytė Vaisbrodė ir Elena Ostrauskaitė, vieną pridėjo Orinta Romankevič.
Praėjusiame sezone MFA „Žalgiris“-MRU pirmą kartą iškovojo pirmą vietą MEL U15 čempionate.

Šį sezoną trenerių Aistės Griciūtės ir Bogdan Lukashenko komandoje dominuoja daugiau patirties turinčios 2009-10 m. gimimo žaidėjos, o joms talkina jaunosiomis akademijos U13 komandos auklėtinės, kurios faktiškai neturėjo žaidybinės praktikos.

Pirmoji pažintis su naujuoju MEL U15 čempionatu nenuvylė. Pirmame kėlinyje G. Vaisbrodė pelnė du, o E. Ostrauskaitė – vieną įvartį, 47 min. pastaroji futbolininkė padidino žalgiriečių pranašumą iki keturių , o 55 min. O. Romankevič – ir iki penkių įvarčių. Varžovės iš Ukmergės po kelių minučių atsakė savo taikliu smūgiu, tačiau rimtesnių problemų žalgirietėms dėl to nekilo.

„Pirmoji pergalė nuteikia pozityviai, itin džiugu dėl jaunų žaidėjų, kurios drąsiai įsijungė į žaidimą ir kūrė progas prie varžovių vartų. Sezone laukia daug iššūkių, ypač bus sudėtinga prieš gerai susižaidusias MFA „Bites“. Visgi, su treneriu Bogdan Lukashenko šio čempionato rezultatų pernelyg nesureikšminame, o bandome telktis į darbą treniruotėse ir žaidėjų ugdymą. Tikiu, jog su kiekvienomis rungtynėmis žaidimas gerės, o žaidėjos dar labiau pasitikės savimi“, – teigė trenerė A. Griciūtė.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU žais rugsėjo 9 d. LEU stadione su MFA „Bitės“ ekipa. Žalgiriečių varžovės čempionate startavo pergale 6:1 prieš Utenos „Utenį“.