Merginų Elitinės lygos U17 diviziono 10 turo rungtynėse Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės penktadienį 6:0 (2:0) įveikė Širvintų MFK „Žalgiris-Širvintų SC“ ekipą.

Beveik visą pirmą kėlinį viešnios iš Širvintų sėkmingai gynėsi nuo žalgiriečių atakų, tačiau 38 ir 40 minutėmis MFA „Žalgiris“-MRU kapitonės Karolina Jasaitytė dviem tiksliais smūgiais atidarė įvarčių sąskaitą.

Antrame kėlinyje MFA „Žalgiris“-MRU atliko kelias korekcijas, į puolimą pervedė pirmoje rungtynių dalyje vartus saugojusę Inetą Šukštulytę – ir pastaroji jau 50 minutę pelnė trečią rungtynių įvartį.

Dar po penkių minučių žalgiriečių persvarą padidino Kotryna Maželytė, o baigiantis susitikimui tiksliais smūgiais pergalę įtvirtino I. Šukštulytė ir Saulė Uždavinytė.

Iškovojusios aštuntą pergalę jaunosios žalgirietės su 24 taškais užtikrintai žengia pirmoje turnyro lentelės vietoje. Kitose 10 turo rungtynėse antrą vietą užimanti FK „Vilnius“ komanda penktadienį 2:1 įveikė Ukmergės „SC-Ukmergė“ ekipą. Nuo MFA „Žalgiris“-MRU vilnietės atsilieka 8 taškų atstumu, tačiau jos yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis daugiau.

Po 11 taškų savo sąskaitose turi Šiaulių „Gintra-ŠSG-FA Šiauliai“, Utenos „Utenis“ ir Ukmergės „SC-Ukmergė“.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės žais gegužės 5 dieną. Iš Merginų Elitinės lygos U17 diviziono 9 turo atkeltose rungtynėse žalgirietės Ukmergėje susitiks su vietos „SC-Ukmergė“ futbolininkėmis.