Merginų Elitinės lygos (MEL) U15 čempionate antrą pergalę iškovojo MFA „Žalgiris“-MRU ekipa. Jaunosios žalgirietės šeštadienį LEU stadione net 11:0 (8:0) sutriuškino Gargždų „Bangos“ ekipą.

Praėjusiame sezone U15 čempionių titulą iškovojusi „Banga“ Vilniuje subyrėjo jau pačioje rungtynių pradžioje ir po pirmų 10-ies minučių atsiliko 0:5. Beje, net du įvarčius į savus vartus pelnė viešnių žaidėjos.

3 min. „Bangos“ futbolininkė Viltė Drukteinytė nukreipė kamuolį į savus vartus ir įmušė pirmą įvartį. Po 3 minučių Meda Grikytė pelnė antrą įvartį, dar po minutės pasižymėjo Laura Grucytė, 8 min. įvartį į savus vartus pelnė gargždiškė Ugnė Uščinaitė, o 9 minutę penktą rungtynių įvartį pelnė Radvilė Kelečiūtė.

Ir tai nebuvo pabaiga. 13-metė R. Kelečiūtė 12 ir 20 minutėmis pridėjo dar du tikslius smūgius, o 28 min. pasižymėjusi Andrėja Jusiūtė padidino žalgiriečių persvarą iki 8 įvarčių.

Susikrovusios solidžią persvarą MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės sumažino tempą, tačiau nuo 50 iki 61 minučių tris įvarčius pelniusios Grytė Vaisbrodė, M. Grikytė ir Ugnė Čiumbaraitė galiausiai padidino rezultatą iki 11:0. Pačioje rungtynių pabaigoje Ieva Kaminskaitė galėjo pelnyti ir 12-ą įvartį, tačiau nerealizavo baudinio.

Kalbėdama apie rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU U15 komandos vyr.trenerė Aistė Griciūtė atkreipė dėmesį, kad šį kartą „Bangos“ gretose nebuvo kelių pagrindinių žaidėjų. „Varžovės į Vilnių atvyko su ženkliai jaunesne komanda, visas rungtynes žaidė net trys 2012 gimimo žaidėjos, labai talentingos, bet didžiąjame futbole dar mažokai patirties turinčios futbolininkės. Mes sužaidėme gan kokybišką pirmą kėlinį, visa komanda aktyviai eidavo į dvikovas, perėmusios kamuolį futbolininkės dąsiai aštrindavo žaidimą. Merginoms pavykdavo surasti laisvesnes komandos drauges, o šios nesunkiai pelnydavo įvarčius iš artimos distancijos. Vėliau apsukas sumažinome ir leidome varžovui laisviau įžaidinėti kamuolį. Smagu, kad laimėjome, bet nekantriai laukiame sudėtingesnio iššūkio“, – teigė A. Griciūtė.

Pirmose MEL U15 čempionato rungtynėse žalgirietės 11:0 sutriuškino ir turnyro debiutantes Kauno rajono „Hegelmann akademija“ ekipą. Per dvi rungtynes net 22 įvarčius pelniusi MFA „Žalgiris“-MRU komanda MEL U15 čempionate užima pirmą vietą. Dviem pergalėmis čempionatą pradėjo ir FC „Džiugas“-FK „Babrungas“ jungtinė komanda. Telšių ir Plungės ekipa antrame ture 8:1 išvykoje nugalėjo Joniškio „Saned“-„Joniškio SC“ komandą.

Kitas rungtynes MFA „Žalgiris“-MRU žais rugsėjo 24 d., su „Saned“-„Joniškio SC“ ekipa. Būsimos žalgiriečių varžovės pirmame ture 1:0 nugalėjo Gargždų „Bangą“ ir savo sąskaitoje turi 3 taškus.