Vilniaus MFA „Žalgirio-MRU“ futbolininkės aštuoniolikmetė Ugnė Lazdauskaitė ir penkiolikmetė Karolina Jasaitytė pretenduoja tapti metų geriausia jaunąja Lietuvos futbolininke. Abi merginos vienbalsiai kartoja, kad vien patekimas tarp geriausių yra didžiulis įvertinimas.

K. Jasaitytė, nepaisant savo jauno amžiaus, paliko didelį pėdsaką pirmoje lygoje ir jau dabar yra tituluojama viena perspektyviausių jaunų žaidėjų Lietuvoje.

„Labai džiugu, kai žmonės mato ir vertina tavo sunkų darbą. Tai didina motyvaciją – verčia dar sunkiau dirbti ir stengtis. Jaučiu, kaip per praėjusius metus patobulėjau ir įgijau daugiau patirties žaisdama aukštesniame lygyje. Įvyko lūžis – pradėjau labiau pasitikėti savo jėgomis, paaugau ir kaip žaidėja, ir kaip žmogus. Tapti geriausia nėra mano pagrindinis tikslas, bet, be abejo, kiekvienas įvertinimas kiekvienam sportininkui yra malonus. Galvoju, kad mūsų komandoje yra daug žaidėjų, kurios yra nusipelniusios būti pačiomis geriausiomis. Mes iškovojome pirmos lygos čempionių vardus, o tai yra svarbiausias visų metų pasiekimas.

Kalbant apie mažesnius laimėjimus, tai išskirčiau mūsų pergalę prieš „Vilnių“. Tose rungtynėse parodėme charakterį ir įrodėme, kad esame geriausios. Dabar svarbu nesustoti ir šiais metais kuo geriau pasirodyti žiemos taurės turnyre, o vėliau kovoti dėl pergalių tiek Elitinėje lygoje, tiek pirmoje lygoje“, – sakė K.Jasaitytė.

U.Lazdauskaitei 2020 – ieji buvo lūžio metai. Ji tapo rezultatyviausia pirmos lygos žaidėja, viena rezultatyviausių A lygos žaidėjų, taip pat – viena komandos lyderių.

„Žinoma, smagu, kad įdėtas darbas yra pastebimas ir vertinamas. Praėję metai buvo kupini iššūkių metai, tačiau jie tik padėjo augti, o tuo pačiu padėjo dar geriau pasiruošti sezonui. Visa futbolininkų sėkmė pirmiausiai prasideda nuo trenerio pasitikėjimo tavimi. Kai išgirsti savo vardą starto vienuoliktuke, turi išeiti ir parodyti, kad ne veltui buvai pasirinkta. Tam reikalingas pasitikėjimas. Kiekvienoje treniruotėje ar rungtynėse stengiausi save atiduoti šimtą procentų, kad padėčiau komandai laimėti. O spręsti ar esu geriausia tikrai ne man. Kiekvienas įvartis ar perdavimas, kuris prisidėjo prie komandinės pergalės yra įsimintinas, tačiau labiausiai prisimenu džiaugsmą po iškovotos pergalės. Niekada nepamiršiu pergalės 6:3 prieš „Kauno Žalgirį“. Tai rungtynės, kurioms sunkiai ruošiesi, jų laukia, o tada pajunti saldų darbo vaisių“, – sezoną prisiminė U.Lazdauskaitė.’

Atiduoti savo balsą geriausiems Lietuvos futbolininkams ir futbolininkėms dar galite iki pat šiandienos vakaro!

ATIDUOK SAVO BALSĄ!

 

Straipsnio autorius: sportas.lt