Ketvirtadienį MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės ketvirtą kartą šį sezoną susitiks su pajėgiausia Lietuvos moterų futbolo komanda – Šiaulių „Gintra“. Prieš kelis turus šiaulietės užsitikrino eilinį – jau 20-ą Lietuvos čempionių titulą, tuo metu žalgirietės antrus metus iš eilės pasipuoš sidabro medaliais.

Šį sezoną MFA „Žalgiris“-MRU su „Gintra“ LMFA A lygoje sužaidė tris rungtynes: pirmame rate Šiauliuose žalgirietės pralaimėjo 0:8, antrame rate Villniuje nusileido 1:3, o spalio 3 d. Šiauliuose vykusiose ketvirtojo rato rungtynėse patyrė nesėkmę 1:9. Ketvirtadienį Vilniuje komandos sužais iš trečiojo rato atkeltas rungtynes.

Pasak MFA „Žalgiris“-MRU vyriausiojo trenerio Karolio Jasaičio, šiose rungtynėse žalgirietės žais neslegiamos įtampos, o treneriai pasistengs suteikti progą ir jaunesnėms futbolininkėms išmėginti save akistatoje su čempionėmis.

„Visi tikslai įgyvendinti, antra vieta iškovota, tad galime žaisti be baimės ir įtampos. Paskutinis susitikimas su šiaulietėmis nebuvo malonus, bet mes to pralaimėjimo nesureikšminame, nes kaip pasiruošėme, taip ir sužaidėme. Šį kartą planuojame atlikti daugiau keitimų, norime leisti ir jaunesnėms ar mažiau A lygoje žaidusioms futbolininkėms susipažinti iš arčiau su čempionėmis, paragauti aukščiausio lygio futbolo skonio. Nuoširdžiai tikiuosi, kad visos žalgirietės žais drąsiai ir pasinaudos proga išmėginti jėgas su geriausia Lietuvos moterų futbolo komanda“, – akistatos su „Gintra“ išvakarėse pareiškė K. Jasaitis.

MFA „Žalgiris“-MRU ir Šiaulių „Gintros“ dvikova sostinės LEU stadione ketvirtadienį prasidės 17 val.