MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės sekmadienį rungtynėmis su „Kauno Žalgiriu“ užbaigė A lygos antro rato kovas ir gali ruoštis atostogoms. LMFA I lygos Pietų/Rytų regiono pirmenybėse rungtyniaujančios žalgirietės prieš vasaros pertrauką susitiks su MFK „Žalgiris“-Širvintų SC ekipa, o Elitinėje Merginų lygoje jauniausių žalgiriečių dar laukia dvi rungtynės.

Tiesa, jei šiandien Elitinės Merginų lygos 9 turo rungtynėse MFA „Žalgiris“-MRU merginos įveiks Ukmergės SC komandą, paskutinis mačas bus tik formalumas. Po 8 rungtynių 21 tašką turinti MFA „Žalgiris“-MRU komanda prieš antroje vietoje esančias varžoves iš Ukmergės turi 4 taškų persvarą. Tad pergalė (arba lygiosios) šios dienos rungtynėse garantuotų žalgirietėms pirmą vietą lygoje ir čempionių titulą.

„Mūsų komanda tikrai nusipelnė šio titulo. Visos mergaitės sunkiai dirba treniruotėse, o tai duoda vaisių ir rungtynėse. Beje, faktiškai tos pačios žaidėjo iš Elitinės lygos komandos rungtyniauja ir LMFA I lygoje, ir ten jos taip neturi jokių problemų. Būtų tikrai labai šaunu, jei šiandien laimėtume ir užsitikrintume pirmą vietą. Be abejo, suprantu, kad tai prideda papildomos įtampos, todėl labai svarbu, kad meginos neperdegtų, žaistų savo žaidimą, nes viskas priklauso tik nuo jų pačių. Nors mes dar turime vienerias rungtynes atsargoje, bet tikrai neplanuojame laukti pergalės iki paskutinio turo. Norime laimėti čia ir dabar“, – kalbėjo žalgiriečių vyriausias treneris Karolis Jasaitis.

Pirma vieta Elitinėje Merginų lygoje – vienas iš šį sezoną iškeltų tikslų. Kitos užduotys – I lygos nugalėtojų titulo ir sidabrinių A lygos pozicijų gynyba. Anot K. Jasaičio, po pirmos sezono dalies galima konstatuoti, kad žalgirietės yra teisingame kelyje.

„Man asmeniškai labai džiugu, kad A lygoje po silpnokų rungtynių su FK „Vilnius“ ekipa merginos susikaupė ir mače su „Kauno Žalgiriu“ žaidė taip kaip moka ir gali. Tai yra brandžios, atsakingai į savo darbą žiūrinčios komandos požymis. Tose rungtynėse man patiko ne tik galutinis rezultatas, bet ir merginų nusiteikimas, ir pats žaidimas. Nepaisant sudėtingų oro sąlygų, žaidėme energingai, kūrybingai, veržliai. Buvo gražių kombinacijų, atakų krypties keitimų ir pan. Norėjome, kad prieš atostogas sukauptume pozityvių įspūdžių, ir tas mūsų noras išsipildė“, – teigė MFA „Žalgiris“-MRU vyr. treneris.

Apibendrindamas visų MFA „Žalgiris“-MRU komandų pirmąją sezono dalį, K. Jasaitis konstatavo, kad nei viena ekipa jo nenuvylė. „A lygoje, išskyrus du mačus su Šiaulių „Gintra“, per pirmus du ratus buvo tik vienos silpnesnės rungtynės su „Vilniaus“ ekipa, visose kitose rungtynėse pasiekėme tokį rezultatą, kokio ir tikėjomės. I lygoje laimėjome visas rungtynes, tikiu, kad ir Elitinėje Merginų lygoje būsime pirmos. Bet džiugina ne tik rezultatai. Daug pozityvo suteikia ir merginų požiūris į treniruotes, futbolą, smagu, kad visose komandose tvyro geras mikroklimatas, nėra jokių pykčių ar nepasitenkinimo. Tai nuteikia optimistiškai ir leidžia tikėtis, kad antroje sezono dalyje mes sėkmingai užbaigsime pradėtus darbus“, – vylėsi K. Jasaitis.