Pirmoji oficiali sezono akistata su Šiaulių “Gintra” parodė, kad MFA “Žalgiris”-MRU futbolininkės dar nėra pasirengusios kibti į atlapus daugkartinėms šalies čempionėms. Po skaudaus pralaimėjimo 0:8 tai pripažino ir sostinės ekipos strategas Karolis Jasaitis.

Nuotaikos prastos, nes mūsų trenerių štabo lūkesčiai buvo didesni. Vienareikšmiškai prisiimu atsakomybę už tokį komandos pasirodymą. Akivaizdu, kad nepavyko išaiškinti futbolininkėms žaidimo plano, o tai yra pagrindinė trenerio atsakomybė“, – konstatavo K.Jasaitis.

Anot K.Jasaičio, nors prieš rungtynes buvo akcentuojami esminiai žaidimo elementai – maksimali koncentracija, kompaktiškas žaidimas gynyboje, bet klaidų išvengti nepavyko.

Prašėme nerizikuoti, prie savo vartų žaisti kuo paprasčiau, bet vis tiek jau 5 minutę pačios sau įsimušėm įvartį. Antras įvartis taip pat krito po mūsų klaidų, o vėliau jau įvarčiai pabiro kaip iš gausybės rago. Man tikrai nebūtų taip apmaudu, jei šiaulietės būtų būtų pranokusios mus individualiu meistriškumu, tačiau jos buvo ne tik greitesnės ir stipresnės, bet ir piktesnės, jos tiesiog labiau norėjo laimėti, įrodyti savo pranašumą – ir savo tikslą pasiekė. O mums labiausiai pritrūko to sportinio pykčio, kovingumo, charakterio, be kurio lygiaverčiai grumtis su čempionėmis neturime jokių šansų“, – pripažino MFA “Žalgiris”-MRU vyriausias treneris.

Vis dėlto, nepaisant skaudžios rungtynių baigties, K.Jasaitis pralaimėjimo nedramatizavo.

Turime pasidaryti išvadas, pasižiūrėti į veidrodį, padėkoti šiauietėms, kad nuleido mus ant žemės, nes, regis, buvom per aukštai pakilę. Iš tiesų, šis pralaimėjimas nėra pasaulio pabaiga. Tai tik vienerios rungtynės. Ir aš nuoširdžiai norėčiau, kad mes su “Gintra” žaistume ne keturis kartus per metus, o keturis kartus per mėnesį, nes tik žaisdamos su tokiomis pajėgiomis varžovėmis galime tobulėti ir augti. Iš tiesų, pamatėme, kiek daug dar turime išmokti, kiek daug dar mums trūksta iki elitinės Lietuvos moterų futbolo komandos. Todėl nėra prasmės liūdėti, privalome išmokti šiauliečių pamokas – ir judėti toliau“.

Kitas rungtynes Lietuvos moterų A lygos pirmenybėse MFA “Žalgiris”-MRU žais balandžio 18 d. su FK “Vilnius” ekipa.