Po LMFA A lygos 4 turo rungtynių, kuriose MFA „Žalgiris“-MRU 6:0 įveikė „Kauno Žalgirio“ ekipą, žalgiriečių komandos vyriausias treneris Karolis Jasaitis bene pirmą kartą šį sezoną neturėjo priekaištų savo auklėtinėms.

„Visos žalgirietės nusipelnė komplimentų, nes tai buvo labai solidžios rungtynės, kontroliavome jų eigą nuo pirmos iki paskutinės minutės. Merginos padarė išvadas po paskutinių rungtynių su FK „Vilnius“ ekipa, buvo maksimaliai susikaupusios, pasirengusios kovai. Manau, tas susikaupimas padėjo ir prie savų, ir prie varžovių vartų, nes mūsų atakuojančios žaidėjos šį kartą realizavo turėtas progas. Aišku, galėjome įmušti ir daugiau, bet šeši įvarčiai – taip pat labai geras rezultatas“, – konstatavo K. Jasaitis.

Kaune trimis įvarčiais pasižymėjo rezultatyviausia A lygos žaidėja Ugnė Lazdauskaitė, savo tikslių smūgių kraitį A lygoje padidinusi iki 9. Antrą savo įvartį šį sezoną pelnė Ana Cheminava, įvarčių sąskaitas atidarė Karolina Jasaitytė ir ukrainietė Nadiia Veherych. Anot K. Jasaičio, 19-metė legionierė iš Ukrainos demonstruoja vis geresnę sportinę formą ir ateityje turėtų tapti rimtu galvos skausmu visoms varžovėms.

„Nadiia yra gan aukšto lygio futbolininkė, matosi, kad yra praėjusi gerą futbolo mokyklą, jai tiesiog reikėjo laiko apsiprasti, prisitaikyti prie mūsų žaidimo. Taip pat jai šiek tiek trūko geresnio fizinio pasirengimo, bet dabar ji aikštėje jaučiasi vis užtikrinčiau, tad neabejoju, kad ir įvarčių bus gerokai daugiau“, – teigė MFA „Žalgiris“-MRU strategas.

K. Jasaičio komplimentų sulaukė ne tik puolimo veiksmuose dalyvaujančios žalgirietės, bet ir gynybinio plano žaidėjos.

„Antras rungtynes iš eilės nepraleidžiame įvarčio, o svarbiausia, kad net ir progų varžovėms neleidžiame susikurti. Tai yra didelis visų gynėjų ir vartininkės nuopelnas, jos tikrai pagerino savo žaidimą, įsiklausė į trenerių žodžius. Apskritai, noriu pagirti visą komandą, nes visos futbolininkės laikėsi žaidimo plano, vykdė joms skirtas užduotis, puikiai į rungtynes įsiliejo ir nuo atsarginių suolelio pakilusios žalgirietės. Aš asmeniškai labai džiaugiuosi, kad galėjau leisti pažaisti visoms futbolininkėms, savo minutes gavo ir jaunosios „Žalgirio“ futbolininkės – ir nei viena manęs nenuvylė, nei vienai neturiu jokių priekaištų“, – pareiškė K. Jasaitis.

Kitas rungtynes LMFA A lygos pirmenybėse MFA „Žalgiris“-MRU komanda žais gegužės 2 dieną, išvykoje su Gargždų „Banga“. Tai bus paskutinės pirmojo A lygos varžybų rato rungtynės.