MFA „Žalgiris“-MRU komanda sekmadienį rungtynėmis su „Kauno Žalgiriu“ užbaigs LMFA Moterų A lygos čempionato antrojo rato kovas. Pirmame rate žalgirietės išvykoje net 6:0 įveikė būsimas varžovas, tose rungtynėse pirmuoju įvarčiu A lygoje pasižymėjo ir MFA „Žalgiris“-MRU gynėja Karolina Jasaitytė.

Balandžio 25 d. Kaune po keitimo aikštėje pasirodžiusi 15-metė futbolininkė kamuolį į „Kauno Žalgirio“ vartus pasiuntė 74 min. ir tokiu būdu įtvirtino galutinę žalgiriečių pergalę. „Nepasakyčiau, kad tai buvo kažkoks įsimintinas įvartis. Eilinė standartinė situacija, kampinis prie varžovių vartų, komandos draugė perdavė kamuolį ir man tiesiog beliko nukreipti į vartus. Tikrai nieko sudėtingo, šį sezoną esu įmušusi ir gražesnių įvarčių. Tik tiek, kad man tai buvo pirmasis įvartis aukščiausioje lygoje“, – pastebėjo K. Jasaitytė.

Iš tiesų, šiais metais K. Jasaitytė įvarčiais pasižymėjo ne vieneriose, o net septyniose rungtynėse, tiesa, ne tik A lygoje, bet ir I lygos bei Merginų Elitinės lygos pirmenybėse. Pastarosiose Karolina įmušė 2, o I lygos pirmenybėse – net 6 įvarčius. „Prieš šį sezoną išsikėliau sau tikslą – kiekvienose varžybose įmušti bent po vieną įvartį. Kadangi mano pagrindinė pozicija aikštėje – vidurio gynėja, tad dažniausiai pasižymėti progų gaunu tik po standartinių padėčių. Daug dėmesio šiam žaidimo aspektui skiriame treniruotėse ir tas sunkus darbas duoda gardžius vaisius. Galima sakyti, kad pradinį tikslą jau pasiekiau, įmušiau ne tik Elitinės ar I lygos, bet ir A lygos varžybose. Dabar stengiuosi, kad tų įvarčių būtų kuo daugiau. Noriu šį sezoną visose lygose įmušti bent 15 įvarčių. Kol kas sekasi tikrai neblogai, tikiuosi, kad ir toliau įvarčiai kris į varžovių vartus“, – teigė K. Jasaitytė.

Trijose MFA „Žalgiris“-MRU klubo komandose žaidžianti K. Jasaitytė tikino, kad didesnių sunkumų migruojant tarp Merginų Elitinės lygos ir LMFA Moterų A lygos čempionatų jai nekyla. „Elitinėje ir I lygoje žaidžia iš esmės tos pačios jaunos „Žalgirio“ futbolininkės, tik A lygoje jau yra vyresnės MFA „Žalgiris“-MRU žaidėjos. Tačiau jos mane labai gerai priėmė, yra labai draugiškos, negaili patarimų, tad tikrai nejaučiu jokios įtampos ar baimės išėjusi šį aikštę Lietuvos čempionate. Būna klaidų, bet juk klysta visi, tai yra futbolo dalis. A lygoje debiutavau dar pernai, šiais metais žaidžiu daugiau, tad kažkokio jaudulio jau nebėra. Juo labiau, kad ir kitos žalgirietės mane labai palaiko, – konstatavo K. Jasaitytė. – Be abejo, yra skirtumas tarp Merginų Elitinės lygoje ir A lygoje žaidžiančių MFA „Žalgiris“-MRU komandų, skiriasi ir mano vaidmuo jose. Tačiau man labai svarbu, kad visos komandos, kuriose žaidžiu, šį sezoną demonstruoja gražų futbolą, rodo neblogus rezultatus ir gan užtikrintai juda į priekį. Mūsų tikslas – užimti pirmą vietą Elitinėje lygoje, apginti I lygos nugalėtojų titulą su „Žalgiris B“ komanda ir įsitvirtinti antroje A lygos turnyrinės lentelės pozicijoje. Tikiu, kad mes galime visus tuos tikslus šiais metais pasiekti.“

LMFA A lygos čempionate sužaidus 9 turus MFA „Žalgiris“-MRU žengia antroje pozicijoje. 19 taškų surinkusios žalgirietės 8 taškais atsilieka nuo lyderių Šiaulių „Gintra“ futbolininkių ir 6 taškais lenkia Gargždų „Bangos“ ir „Kauno Žalgirio“ komandas. „Mūsų komanda yra gan gerai sukomplektuota, visos mūsų grandys yra stiprios ir subalansuotos. Manau, kad mes turime gerus šansus ir šiais metais užimti A lygoje antrą vietą, o kaip parodė paskutinės rungtynės su „Gintra“, galime ir rimčiau pakovoti su čempionėmis. Aišku, gera kova be teigiamo rezultato savaime nėra kažkas labai jau įspūdingo. Bet jei mes žingsnis po žingsnio eisime į priekį, tęsime pradėtus darbus ir nuosekliai tobulėsime, tikrai turėsime ir geresnį rezultatą“, – patikino 15-metė žalgirietė.

Sekmadienį LMFA A lygos 9 turo rungtynėse žalgirietės LEU stadione susitiks su 4 vietą užimančia „Kauno Žalgirio“ ekipa. Anot K. Jasaitytės, nors pirmose tarpusavio rungtynėse Kaune MFA „Žalgiris“-MRU varžoves įveikė 6:0, bet tikėtis panašios baigties šį sekmadienį būtų didelė klaida. „Mes paskutinėse rungtynėse su FK „Vilnius“ ekipa gavome labai gerą pamoką, kad negalime sau leisti atsipalaiduoti, nusiraminti, patikėti, kad galime laimėti net ir be didesnių pastangų. „Kauno Žalgiris“ yra mūsų tiesioginis konkurentas kovoje dėl antros vietos. Joms sezono pradžia buvo sunkesnė dėl pagrindinių žaidėjų traumų, gal todėl ir pirmose tarpusavio rungtynėse jos neparodė gero žaidimo. Bet į Vilnių kaunietės atvyks su dviguba motyvacija ir noru atsirevanšuoti. Turime būti tam pasirengusios, privalome pačios nusiteikti sunkiai kovai, eiti į aikštę ir laimėti. Neabejoju, kad visos norime išeiti į vasaros atostogas su gera nuotaika, tad kitokio rezultato negali būti. Aš asmeniškai norėčiau įmušti įvartį ir sužaisti geriausias, kokias tik galiu, rungtynes“, – kalbėjo K. Jasaitytė.

MFA „Žalgiris“-MRU ir „Kauno Žalgiris“ rungtynės sekmadienį LEU stadione prasidės 13 val.