LMFA A lygos 20 turo rungtynėse sekmadienį išvykoje 2:0 Gargždų „Bangą“ įveikusi MFA „Žalgiris“-MRU ekipa pergalingu akordu užbaigė sidabrinį 2021 metų sezoną.

Po rungtynių žalgiriečių ekipos vyriausias treneris Karolis Jasaitis pasidžiaugė, kad merginos neleido sau atsipalaiduoti ir turnyrinės reikšmės neturėjusiame mače pasiekė pergalę. „Didžiausias iššūkis buvo – kaip motyvuoti komandą, kai realiai žinai, kad tau tos rungtynės jau nieko nebelemia. Bet mums pavyko susikaupti, pavyko tinkamai nusiteikti. Turėjom ir kitų tikslų, norėjom suteikti ir jaunesnėms futbolininkėms šansą sužaisti A lygos rungtynėse. Be to, turime kelias žaidėjas, kurios stovi ant slenksčio į Lietuvos moterų rinktinę, o kadangi šias rungtynes stebėjo rinktinės vyriausias treneris, tai taip pat pridėjo motyvacijos išeiti ir žaisti“, – konstatavo K. Jasaitis.

MFA „Žalgiris“-MRU ekipa jau po 16 A lygos turo užsitikrino antrą vietą Lietuvos čempionate, tuo metu Gargždų „Banga“ iki paskutinio turo grūmėsi dėl bronzos medalių. Paskutinėse rungtynėse „Bangos“ ekipai bronzą būtų atnešusios ir lygiosios, bet žalgirietės dovanų varžovėms nedalino. „Man asmeniškai labai patiko merginų nusiteikimas. Nepaisant sudėtingų oro sąlygų, jos žaidė iš visų jėgų, kaip tikra komanda ir pademonstravo kovotojų charakterį. Tai mane labai nudžiugino, kad mes tokiomis oro sąlygomis galėjome pasitikrinti savo charakterį ir komandinius ryšius“, – pastebėjo K. Jasaitis.

13 pergalių, 2 lygiosios bei 5 pralaimėjimai ir 41 taškas – tokia pagrindinė antrus metus iš eilės čempionate antrą vietą užėmusių žalgiriečių statistika. Trečioje vietoje finišavusi „Kauno Žalgirio“ ekipa surinko 27 taškus ir nuo sostinės žalgiriečių atsiliko 14 taškų atstumu. Praėjusiame sezone MFA „Žalgiris“-MRU per 20 rungtynių surinko 40 taškų, o jų persvara prieš bronzą iškovojusias Kauno futbolininkes siekė tik 3 taškus.

MFA „Žalgiris“-MRU strategas K. Jasaitis konstatavo, kad lyginant su praėjusiu sezonu, šiais metais komanda gerokai užtikrinčiau pasiekė iškeltus tikslus. „Mums buvo iškeltas tikslas – užimti A lygoje antrą vietą. Ir mes šį tikslą pasiekėme. Padarėme tai dar likus keturioms rungtynėms iki čempionato pabaigos. Praėjusiame sezone antros vietos likimas sprendėsi paskutiniame ture, o dabar mums pavyko tai padaryti gerokai anksčiau. Tai reiškia, kad komanda auga, žaidėjos tobulėja ir mes tuo labai džiaugiamės“, – pareiškė trečią sezoną prie MFA „Žalgiris“-MRU komandos vairalazdės užbaigęs K. Jasaitis.