Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU Lietuvos čempionate iškovojo dar vieną įtikinamą pergalę. Iš 27 turo atkeltose A lygos rungtynėse žalgirietės sekmadienį net 12:2 (4:0) sutriuškino Joniškio „Saned“ ekipą. Tris įvarčius nugalėtojoms pelnė Mia Darden, po du pridėjo Anna Dallakyan, Joy Bokiri, Rachel Hawkins, Maya Musaskaya, Augustė Andrijevskytė ir Žemyna Lekavičiūtė.

Tai buvo trečioji komandų akistata Lietuvos čempionate – ir trečia solidi žalgiriečių pergalė. Pirmame rate MFA „Žalgiris“-MRU laimėjo 7:0, antrame šventė pergalę 11:0, o šį kartą taip pat pasižymėjo dviženkle įvarčių salve.

Tiesa, pirmame kėlinyje žalgiriečių pranašumas nebuvo toks ryškus, o viešnios ne tik gynėsi, bet ir stengėsi kontratakuoti. Pirmasis įvartis krito sužaidus 15 min., kai tiksliu tolimu smūgiu pasižymėjo Ž. Lekavičiūtė. Įpusėjus kėliniui žalgiriečių pranašumas nebekėlė abejonių, o jį dar labiau įtvirtino A. Andrijevskytės, M. Darden ir J. Bokiri įvarčiai.

Pertraukos metu MFA „Žalgiris“-MRU treneriai vienu ypu pakeitė penkias žaidėjas, tad žalgirietėms prireikė laiko, kad pajustų žaidimo ritmą, o 50 min. „Saned“ puolėja Debora Luka stipriu smūgiu nuginklavo Medą Šeškutę šeimininkių vartuose pakeitusią Austėją Petkevičiūtę ir sumažino viešnių atsilikimą iki 3 įvarčių (1:4).

Praleistas įvartis įpūtė naujos energijos į žalgiriečių žaidimą. Tuoj pat savo antruoju įvarčiu atsakė J. Bokiri, 55 min. rezultatyviu smūgiu į buvusios ekipos vartus pasižymėjo A. Dallakyan.
60 min. „Saned“ treneriai pakeitė pagrindinę vartininkę Gabrielę Vasilenko, bet jos vietą vartuose užėmusi Airida Česonytė Joniškio komandos neišgelbėjo. Nuo 63 iki 88 min. MFA „Žalgiris“-MRU futbolininkės pelnė dar šešis įvarčius, o viešnių pralaimėjimo kartėlį šiek tiek pasaldino pačioje rungtynių pabaigoje tiksliu smūgiu galva pasižymėjusi „Saned“ puolėja Kornelija Domkutė.

Po pergalės 35 taškus per 15 rungtynių surinkusi MFA „Žalgiris“-MRU komanda A lygos lyderes Šiaulių „Gintros“ futbolininkes, tačiau šiaulietės yra sužaidusios dviem rungtynėmis mažiau. Po 24 taškus turi FK „Vilnius“ ir Kauno raj. „Hegelmann“.

Kitas rungtynes žalgirietės žais rugsėjo 3 d. LEU stadione su „Hegelmann“ komanda.

MFA „Žalgiris“-MRU – Joniškio „Saned“ 12:2 (4:0)

Įvarčiai: 15 min. Ž. Lekavičiūtė, 28 min. A. Andrijevskytė, 34, 81 ir 88 min. M. Darden, 41 ir 52 min. J. Bokiri, 55 ir 77 min. A. Dallakyan, 63 ir 80 min. R. Hawkins, 79 min. M. Musaskaya; 50 min. D. Luka, 90 min. K. Domkutė.

Įspėjimai: 40 min. M. Darden, 43 min. M. Musaskaya; 40 min. A. Lasu.

MFA „Žalgiris“-MRU: Meda Šeškutė (46 min. Austėja Petkevičiūtė), Liana Ghazaryan (46 min. Rachel Hawkins), Augustė Andrijevskytė, Maya Musaskaya, Laura Ruzgutė, Irūna Blaškytė (46 min. Ineta Šukštulytė), Žemyna Lekavičiūtė (46 min. Ugnė Slankauskaitė), Anna Dallakyan, Aivė Andriuškevičiūtė (46 min. Kotryna Maželytė), Joy Bokiri, Mia Darden. Atsargoje: Luise Yog Atouth, Gifty Assifuah.