Birželio 14 dieną prasidės 17-asis Europos vyrų futbolo čempionatas. Jame varžysis 24 pajėgiausios žemyno rinktinės, o visos rungtynės vyks vienoje valstybėje – Vokietijoje. Tai bus trečias sykis, kai žemyno čempionatas vyks šioje šalyje: dėl medalių tuometėje Vakarų Vokietijoje buvo varžomasi 1988 metais, o prieš trejus vykusio čempionato tvarkaraštyje Vokietija irgi buvo – čia vyko trejos rungtynės.

 

Dalimi šio bene svarbiausio šių metų futbolo renginio gali tapti ir Lietuvos vaikai, vadinasi, ir MFA „Žalgiris-MRU“ auklėtinės ar kiti akademijos bendruomenės nariai. Prekybos tinklas „Lidl“ loterijos būdu išrinks 11 vaikų iš Lietuvos, kurie turės unikalią galimybę į aikštelę palydėti Europos futbolo čempionato futbolininkus.

Renginyje, kuriame „Lidl Lietuva“ davė startą registracijai bei atrankai, dalyvavo ir naujasis moterų futbolo akademijos „Žalgiris-MRU“ vadovas Saulius Mikoliūnas. Daugiau nei 100 rungtynių Lietuvos nacionalinėje rinktinėje sužaidęs futbolininkas į simbolines draugiškas rungtynes pakvietė dabartinį nacionalinės rinktinės strategą Edgarą Jankauską, buvusius rinktinės bendražygius Edgarą Česnauskį, Paulių Grybauską, Arūną Klimavičių ir kitus žinomus šalies futbolo atstovus, kurie sužaidė su jaunaisiais futbolininkais. Vienas iš šio susitikimo arbitrų buvo teisėjas Gediminas Mažeika. Kažkam iš būsimųjų futbolo žvaigždžių tai buvo unikali proga vienoje aikštelėje pabūti su tais, kurie buvo ir tebėra idealais. MFA „Žalgiris-MRU“ dėkoja futbolo legendoms už geranorišką prisidėjimą prie šių rungtynių.

„Moterų futbolas pelnytai užkariauja vis daugiau dėmesio. Mes matome, kaip aukščiausio rango moterų futbolo renginiai išpopuliarėjo visame pasaulyje, todėl tikiuosi, kad ir moterų futbolo akademijos „Žalgiris“ žaidėjos bei auganti merginų karta sulauks daugiau palaikymo tribūno, daugiau gerbėjų socialiniuose tinkluose, o dėmesys moterų futbolui Lietuvoje augs dar sparčiau“, – po renginio sakė MFA „Žalgiris-MRU“ vadovas.

 

Labai gali būti, kad kažkas iš akademijos auklėtinių vasaros viduryje galės autentiškai pajusti, ką reiškia išbėgti į Europos čempionato finalinio etapo aikštelę. „Lidl“ – oficialus Europos futbolo čempionato partneris – prasidėjusios kampanijos metu visoje Europoje atrinks net 1100 vaikų, kurie gaus unikalią galimybę – čempionato metu palydėti žaidėjus į aikštę. Pirmą kartą Lietuvoje bus atrinkta net 11 vaikų – tiek, kiek žaidėjų yra futbolo komandoje, viena vieta atiteks „Lidl Lietuva“ darbuotojų atžalai.

Jau nuo balandžio 1 dienos tėvai ar globėjai gali registruoti savo vaikus ir laimėti vieną iš dešimties vietų šioje komandoje. Atrankoje galima registruoti 6–10 metų amžiaus vaikus, nepriklausomai nuo jų lyties, kilmės, fizinių ar protinių gabumų. Norint dalyvauti atrankoje, vaikų tėvai arba globėjai mobiliojoje programėlėje „Lidl Plus“ turi patvirtinti sutikimą dalyvauti.

Laimėtojai bus atrinkti burtų keliu, užtikrinant lygias galimybes laimėti visiems. Loterijos būdu atrinkti vaikai iš Lietuvos futbolininkus čempionate lydės liepos 6 d. Berlyne vyksiančiose ketvirtfinalio rungtynėse.

Vaikų atrankos nugalėtojai gaus ne tik išskirtinę galimybę į aikštę palydėti geriausius Europos žaidėjus – „Lidl“ apmokės ir visas kelionės į Vokietiją išlaidas tiek kiekvienam vaikui, tiek ir vienam lydinčiam tėvui ar globėjui.

„Lidl“ vaikų komandos“ atrankoje savo vaikus galima registruoti iki balandžio 28 dienos imtinai.

Atrankoje gali dalyvauti tie vaikai, kuriems 2024 m. Europos futbolo čempionato metu bus sukakę ne mažiau nei 6, bet ne daugiau nei 10 metų. Atrankos nugalėtojus „Lidl Lietuva“ informuos elektroniniu paštu tuo adresu, kurį dalyviai nurodys registracijos metu.

 

Pageidaujama, kad tiek vaikai, tiek ir juos kelionėje lydėsiantys asmenys turėtų bent minimaliai mokėtų anglų arba vokiečių kalbą. Taip pat rekomenduojama turėti galiojantį asmens dokumentą – asmens tapatybės kortelę ar pasą, kuris galiotų dar bent 3 mėnesius nuo kelionės pabaigos dienos.

Tam, kad  realybe, tėvams tereikia mobiliojoje programėlėje „Lidl Plus“ patvirtinti sutikimą dalyvauti ir laukti laimingos žinios.

Saulius Mikoliūnas kviečia visą MFA „Žalgiris-MRU“ bendruomenę aktyviai dalyvauti šiame žaidime ir linki visiems sėkmės.