Nuo pat 2015-ųjų Lietuvoje, o tiksliau – MFA „Žalgiris“-MRU komandoje žaidusi sakartvelietė Ana Cheminava kelia sparnus į aukščiausią Turkijos lygą, kur pasirašė vienerių metų kontraktą su A.B.B. Fomget G.S.K. klubu.

Ana Cheminava per šiuos septynerius metus ne tik atstovavo MFA „Žalgiris“-MRU, bet ir buvo aktyviai įsiliejusi į lietuviškąjį gyvenimą: treniravo vaikus, dalyvavo įvairiuose renginiuose, susipažino su Lietuva keliaudama po mūsų šalį. Ana Lietuvoje greitai apsiprato, o per kelis metus išmokusi lietuvių kalbą tik dar labiau sutvirtino ryšį su čia esančiais.

Elvio Žaldario nuotr.

Savo facebook paskyroje A. Cheminava užsiminė, jog sprendimą priimti buvo itin sudėtinga: “Praleisti septyneri metai vienoje komandoje. Buvo puikių ir prastų dienų, bet šis laikas su lietuvaičiais buvo nepakartojamas, nesigailiu nei viena sekunde buvusi čia. Lietuva visuomet išliks mano antrieji namai. Myliu jus, lietuvaičiai! Laikas naujiems iššūkiams. Tikiuosi turėsime sėkmingą sezoną su naująja komanda!” – atsisveikinimo laišku dalinosi A. Cheminava.

 

MFA Žalgiris reiškia nuoširdžią padėką už bendrystę ir iškovotas pergales bei titulus viso šio laikotarpio metu. Tariame ne sudie, o IKI!

Visuomet lauksime sugrįžtant!

Elvio Žaldario nuotr.