Vasario 12 d. Širvintų sporto centro salėje įvyko Lietuvos moterų salės futbolo čempionato finalinio ketverto kovos. Lemiamose rungtynėse FA „Šiauliai“ 4:0 (0:0) įveikė Klaipėdos rajono FK „Jakai“ ekipą ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo čempionių titulą.

Šiaulių futbolininkės buvo laikomos finalo akistatos favoritėmis, bet savo pranašumą prieš turnyro debiutantes iš Klaipėdos rajono įrodė tik antrame kėlinyje. 28 min. pirmą įvartį pelnė rezultatyviausia čempionato žaidėja Livija Toropovaitė, po keturių minučių antrą kartą FK „Jakai“ ekipos vartininkę Rasą Stupurienę nuginklavo Vestina Neverdauskaitė, o 35 min. kamuolį į savus vartus nukreipė FK „Jakai“ žaidėja Austė Bernotaitė. Paskutinį tašką finalinėse rungtynėse padėjo antrą savo įvartį pelniusi L. Toropovaitė.

Rungtynėse dėl 3-ios vietos susitiko MFA „Žalgiris“-MRU ir FA-FK „Panevėžys“-PRSSG. Po atkaklios kovos pergalę 1:0 (1:0) iškovojo ir bronzos medalius pelnė panevėžietės. Vienintelį įvartį 9 min. pelnė Panevėžio komandos kapitonė Vesta Ilgūnaitė.

2020 m. LMFA moterų futsal čempionate MFA „Žalgiris“-MRU ir FA-FK „Panevėžys“-PRSSG grūmėsi finale. Tada pergalę 4:3 iškovojo žalgirietės. Vis dėlto, šiais metais apginti titulo MFA „Žalgiris“-MRU ekipai nepavyko.

Po metų pertraukos vykusiame LMFA moterų futsal čempionate dalyvavo 9 komandos, padalintos į dvi grupes. Pirmame čempionato etape Pietų-Rytų regione MFA „Žalgiris“-MRU laimėjo visas ketverias rungtynes, įmušė 27, o praleido tik 2 įvarčius. Ketvirtfinalyje žalgirietėms reikėjo žaisti su Joniškio „Saned“ komanda, bet varžovės dėl COVID-19 protrūkio į rungtynes neatvyko.

Deja, be kovos į pusfinalį patekusios žalgirietės vasario 6 d. Širvintose vykusiose rungtynėse po baudinių serijos 6:7 nusileido Klaipėdos rajono FK „Jakai“ komandai ir prarado galimybę apginti čempionių titulą.

Galutinėje Lietuvos moterų salės futbolo čempionato rikiuotėje MFA „Žalgiris“-MRU turėjo tenkintis ketvirtąja vieta.